Nobelist Luc Montagnier: vaktsineerimata inimesed päästavad inimkonna

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. jaanuar 2022 kell 15:08Foto: kollaaž / Canva

Laupäeval (15.01.2022) pidas Itaalias Milanos toimunud nn rohelise passi ja tervisediktatuuri vastasel meeleavaldusel kõne viroloog ja Nobeli preemia laureaat Luc Montagnier ning teatas, et vaktsineerimata inimesed päästavad maailma ja vaktsiinidest pole absoluutselt mitte mingit kasu, vahendab Italy24News.

 

“See on võitlus bakterite ja viiruste vahel, mida saab võita õige toitumise ja hügieeniga. Seda ei ravi vaktsiin, vaid selle haiguse kõrvaldab kombineeritud ravi.”

“Vastupidiselt alguses öeldule ei kaitse need vaktsiinid absoluutselt ja see (tõde) tuleb välja.”

“Seda ei kinnita mitte ainult teaduslikud katsed, vaid ka kõik patsiendid, kelle peal on vaktsiinide mõju analüüsitud. Selle asemel, et kaitsta, võivad need (vaktsiinid) isegi soodustada muid nakkusi.”

“Valk, mida selle viiruse vaktsiinides on kasutatud, on tegelikult mürgine, see on mürk! Vaktsiine ei looda mitte tapmiseks, vaid kaitsmiseks, aga selle vaktsiini tõttu on surma saanud paljud, sh isegi noored sportlased. Lastele nende vaktsiinide andmine on absoluutne kuritegu. See võib põhjustada ka väga tõsiseid närvihaigusi ajus.”

“Selle vaktsiini pikaajalise mõju tõttu sureb palju inimesi. Täna ei oska keegi ennustada, kui paljudel neist praegu vaktsineeritud inimestest on tulevikus suuri neuroloogilisi probleeme.”

“Palun kõigil oma kolleegidel seda tüüpi vaktsiinidega vaktsineerimine täielikult lõpetada.”

“Arstid on minu jutuga suurepäraselt kursis ja seetõttu peaksid nad kohe sekkuma, sest kaalul on inimkonna tulevik. Paljud riigid on unustanud, et lisaks vaktsiinidele on olemas ka muid ravimeid.”

“See sõltub teist, ennekõike sinust, kes sa pole vaktsineeritud, et homme suudate te inimkonna päästa. Vaktsineerituid saavad päästa vaid vaktsineerimata inimesed.”

“Peame vältima nende kuulamist ja nendele hääle andmist, kellel selleks õigust pole ning lasta teadusel rääkida. Kordan: vaktsineerimata inimesed on need, kes suudavad inimkonna päästa!”

“Suured farmaatsiaettevõtted on huvitatud kasumist. Me peame tagasi pöörduma teadusliku tõe austamise juurde. Kliinilise olukorra arengut on vaja hoolikalt jälgida, eriti 1, 2 või 3 doosiga vaktsineeritud inimeste puhul, sest on teaduslikke uuringuid, mis käsitlevad just raskeid ajupatoloogiaid. Ja teadusuudiseid tabanud udu tuleb maha suruda. On oluline, et meditsiin ja teaduslik tõde paistaksid meedias ja peavoolus täpsed. Eriti inimeste jaoks, kellel on muud haigused, näiteks vähk. On väga oluline, et neid ei vaktsineeritaks, sest rakkudesse siseneb alumiinium, mis on superkantserogeenne ja seetõttu surevad nad veel varem.”

“Inimene võidab, kui ta keskendub loodusseadustele ja ainult sellele. Iga kodanik on vaba ja peab järgima ka poliitilisi ideid, kasutama eelseisvaid valimisi oma arvamuse avaldamiseks.”

“Mida ma ütleksin täna ühele noorele? Igaüks teist peab kindlasti tegutsema ja leidma valede taha peidetud tõe. Elagu vabadus!”

Prantsuse viroloog ja Nobeli preemia laureaat professor Luc Montagnier: “Vaktsineerimata inimesed päästavad inimkonna”.

 

See vaktsiin ei kaitse absoluutselt, vaid soosib muid nakkusi. Kasutatav valk on mürgine. Selle vaktsiini tõttu on palju surmajuhtumeid, sh palju noori sportlasi, kellel on südameprobleemid!

 

Allikad: Italy24News, News Punch, Lufkin Daily News

Foto: kollaaž / Canva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt