SUUR GALERII JA VIDEOD: kas vaktsiinides leidub nanotehnoloogiat?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. aprill 2022 kell 19:32Foto: lifeoftheblood.com

Uus-Meremaal asuv rahvusvaheliste murelike kodanike, teadlaste ja arstide rühm on n-ö koroonavaktsiinides avastanud šokeerivaid ja üllatavaid mikroskoopilisi nähtusi, mida võib seostada nanotehnoloogiaga. Olematu pandeemia vastu võitlemisel rakendatud “vabatahtlikku” sundvaktsineerimist on ühe teooriana seostatud ka kiibistamise ja inimese transhumanistiks muutmisega. Oleme viimase kahe aasta jooksul näinud, kuidas praktiliselt kõik vandenõuteooriad on muutunud reaalsuseks ehk vandenõuteooriast on saanud fakt: olgu selleks esialgu “vabatahtlik” sundvaktsineerimine, inimõiguste piiramine, PCR-test, mis ei sobi haiguse või nakatumise tuvastamiseks, majanduse süstemaatiline kokkukukutamine, sotsiaalse krediidi süsteem, grafeenoksiid vaktsiinides jne. Esmapilgul tundubki, et “vaktsiinid sisaldavad nanotehnoloogiat” teooria ei olnud veel ainukesena kinnitust saanud. Kuni praeguseni. 

Käesolevat artiklit täiendavad ligi 50 fotot ja 15 videot.

 

“Me oleme uurinud Pfizer Comirnaty, Fluad Quad, Afluria Quad 2021 ja soolalahuse kontrollkatsete erinevaid aspekte,” alustavad teadlased oma kodulehel. Järgnevalt kokkuvõte sellest suuremahulisest uuringust.

Kui esimesed süstid tehti, ootasime ja jälgisime süstitute sümptomeid ja vereanalüüse, mis andsid unikaalseid leide. Seejärel, kuna meile teatati väga kummalistest leidudest mikroskoobiga tehtud vaatluste põhjal, otsustasime iseseisvalt vaadata ainult süstelahust ja hiljem seda, kuidas vedelik verega reageerib.

Oleme šokeeritud vaktsiinide struktuuridest.

Paljud inimesed on õigustatult sukeldunud arutelusse vaktsiinide ohutuse ja tõhususe ning ennekõike vältimatu vajalikkuse üle. See aga, mida oleme täheldanud, viib selle arutelu märksa sügavamale tasandile.

Arvame, et oleme avastanud, miks selles “teaduses” on vähe tõhusust – samal ajal kui kohustuslikke ja üha ebatõhusamad süste pakutakse paaniliselt välja viiruse uute variantide jaoks.

 

Meie küsimused

  • Miks sunnitakse süsti peale neile, kes on loomulikult paranenud?
  • Mis on süstide juures nii oluline, et valitsused on teostanud kooskõlastatud  psühholoogilisi kampaaniaid sotsiaalmeedias nende vastu, kes on otsustanud mitte teha seda nn vaktsiini, sealhulgas need inimesed, kes on loomulikult immuunsed?
  • Miks nõuavad riigid vaktsiinipassi ega tunnista negatiivseid teste?
  • Miks propageerivad valitsused üle maailma kogu maailma seda testimata ja tundmatut vaktsiini, millel on kujuteldamatuid kõrvalmõjusid ja tagajärgi?

Meie leiud näivad vastavat mõnele neist küsimustest.

COVID-süstid sisaldavad oma funktsioonide piires vähemalt kahte ilmset ohtu.

Esimene on bioimmunoloogiline tagajärg, mis tuleneb sellest, et iga inimese keha toodab teadmata aja jooksul tundmatutes kogustes toksilist ogavalku määratlemata kehaorganites.

Teine on see, mida võib selgelt vaadelda kui isekoosnevat elektrilist nanosüsteemi. Kuigi me ei saa kirjeldada täpseid mehhanisme, mille abil süstitud lahus vooluringi kokku paneb, ega selle eesmärki, on selle olemasolu nüüdseks vaieldamatult tõestatud.

Patendid, mis kirjeldavad nanotehnoloogia abil kehaga manipuleerimise eesmärke, on silmapiiril olnud juba pikka aega ning taibukad leiavad ettekandeid ka Youtube’ist. Arendajad ei häbene esitleda, kuidas nende leiutisi saab kasutada nende inimeste väliseks kontrolliks, kes saavad kehade ja ajude interneti osaks.

Tänaseks on saanud teaduslikult kinnitust seni kuulujuttudena levinud teooria grafeenioksiidi sisaldusest vaktsiinides, kuid selle eesmärk ja areng on teadmata. Me ei tea selle mõju immuunsüsteemile ja kehale. Samuti oleme suures osas teadmatuses mRNA, nanolipiidide, hüdrogeeli ja paljude muude tundmatute või tunnustamata koostisosade kohta, mis nendes süstides tõenäoliselt esinevad. Oleme jälginud teisi objekte, mis moodustavad, kasvavad ning muudavad kuju ja struktuuri. Anname teada, mida oleme näinud, ja oleme suures mures selle pärast, mis inimestega juhtuda võib.

Vaktsiinivedeliku võimalikud tagajärjed veres ja kudedes on selgelt laastavad.

Oma turvalisuse ja töökohtade hoidmise pärast töötame anonüümselt.

Meie leidude faktid räägivad ise enda eest.

Meie identiteet ei oma tähtsust, sest igaüks, kellel on sarnased seadmed ja oskused, võib meie katseid korrata. On oluline, et seda teeksid kõik, kellel on vastavad oskused ja juurdepääs, sest reprodutseeritavus on tõsiseltvõetava teaduse tuum. Meie meetodeid kirjeldatakse alati, kui see on asjakohane, kuid tegelikkus on see, et pidime avastama oma meetodid ja võib-olla erinevaid meetodeid, mis paljastavad rohkem kui see, mida oleme leidnud.

Kutsume üles ka teisi teadlasi ja praktikuid esitama oma leide läbivaatamiseks ja võimalikuks anonüümseks avaldamiseks meie kodulehel.

Saatke meile e-kiri aadressil lifeoftheblood@protonmail.com.

 

Siin on pilt ühest tilgast Uus-Meremaal kasutatud Pfizer Comirnaty “vaktsiinist” katteklaasi all pärast seda, kui seda tahtmatult kergelt kuumutati ja hiljem samal päeval läbi tumevälja mikroskoopia väikese suurendusega vaadatuna teleriekraanile projitseeriti.

 

Ja siin on üks video:

 

Allolevad pildid on pärit uuest näidisest pärast uue tipptasemel graafikavõimega arvuti kasutamist. Need pildid on tehtud mikroskoobikaameraga ühendatud tarkvaraga.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt