Meditsiiniõiguse jurist selgitab: vaktsineerimine Covidi vastu on seadusega karistatav

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. veebruar 2022 kell 17:22Eksperimentaalsed mRNA-ravimid sisaldavad toksilisi aineid, mis ei sobi ega ole otseselt ette nähtud ega heaks kiidetud inimeste peal kasutamiseks. See muudab Covidi “vaktsiinide” kasutamise ebaseaduslikuks. Meditsiiniõiguse erijurist Beate Bahner selgitab üksikasjalikus õigusarvamuses Pfizeri, Moderna & Co praeguste meditsiinitoodete turuleviimise ja vaktsineerimise kriminaalvastutuse juhtumit, mille kohaselt saaks määrata kuni kümneaastase vangistuse arstile vaktsineerimise eest ning tootja võtta kriminaalvastutusele.

 

Beate Bahner on koroonanonsensi algusest peale võidelnud ebaseaduslike koroonameetmete vastu. Tema kaebused riigivõimu repressiivsete tegude kohta on üksikasjalikud ja põhjendatud. Praeguses õigusarvamuses hindab Beate Bahner vaktsiinidena tuntud ravimite kasutajate õiguslikku olukorda ja on jõudnud järeldusele, et need tooted ei ole lubatud ja seetõttu ei tohi neid kasutada – igaüht, kes seda teeb, ähvardab kuni 10-aastane vangistus ja ta vastutab täielikult “vaktsineerimisega” inimestele tekitatud kahjude eest. Bahner käsitleb ka teisi võimalike kuritegudega seotud osapooli: lapsevanemaid, kohtunikke, advokaate jpt.

Beate Bahner viitab oma raportis arvukatele õigusnormidele, mis muudavad eksperimentaalravimite kasutamise ebaseaduslikuks. Ta pöörab erilist tähelepanu kahe aine kasutamisele, mis pole veel inimestel kasutamiseks heaks kiidetud. Bahneri sõnul on tõsiseid süüdistusi ka tootjate, Euroopa tunnustamisameti EMA ja Paul Ehrlichi Instituudi (PEI) vastu.

“2.1 Vastavalt Pfizeri/Biontechi enda tooteteabele kasutatakse esmakordselt vaktsiinides uudseid nanolipiide, mis koosnevad muu hulgas kahest järgmisest abiainest:

  1. (4-hüdroksübutüül)asaanidiüül)bis(heksaan-6,1-diüül)bis(2-heksüüldekanoaat) (ALC-0315)
  2. 2-[(polüetüleenglükool)-2000]-N,N-ditetradetsüülatseetamiid (ALC-0159), edaspidi ainult ALC-0315 ja ALC-0159.

Need ained ALC-0315 ja ALC-0159 on niinimetatud “osakesi moodustavad nanolipiidid”, mida nimetatakse ka “lipiidsete nanoosakesteks” (LNP), mille kasutamine on tõestatud Biontechi vaktsiinis “BNT162b2”. Lipiidide nanoosakesed valiti kandekeskkonnaks, et kaitsta mRNA-d lagunemise eest ja hõlbustada selle tungimist keharakkudesse. LNP koosneb fosfolipiidide, kolesterooli, pegüülitud lipiidide ja katioonsete või ioniseeritavat

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt