Süsinikdioksiid: kas globaalset soojenemist põhjustav “saasteaine” või elu eliksiir?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. november 2022 kell 16:56Foto: Pixabay / Geralt

Järgmine kord, kui keegi ütleb teile, et me kõik peame oma “süsiniku jalajälge” vähendama, et päästa planeet “kliimamuutuste” eest, tuletage talle kindlasti meelde, et süsinikdioksiid (CO2) on elueliksiir. Ilma CO2-ta sureks taimed – see tähendab, et sureksid ka kõik inimesed ja loomad. CO2 on ju taimne toit, mis hõlbustab fotosünteesi ja elutsüklit ennast.

 

CO2 kõrvaldamine, nagu kliimakultistid nõuavad, muudaks kogu maailma elu viljatuks. Meie rohelisest planeedist saaks kiiresti surma ja hävingu tühermaa – mis poleks kindlasti paradiis.

Viimastel aastatel on ettevõtete poolt kontrollitud meedia, vasakpoolsed poliitikud ja Globaalse Soojenemise Kiriku liikmed meile kõigile öelnud, et CO2 on saasteaine. Miski ei saa olla tõest kaugemal.

CO2-l pole globaalsete temperatuuridega absoluutselt mingit pistmist

“Viimase kahe sajandi tööstusprotsesside CO2 heitkogused on taimede kasvule väga kasulikud olnud,” kirjutab Vijay Jayaraj.

“Teaduslikud uuringud näitavad, et CO2 on mänginud olulist rolli maa rohelisemaks muutumisel pärast seda, kui ebatavaliselt

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt