Kas sul võib olla varjatud toiduallergia?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. juuli 2020 kell 7:10Toit peaks olema meie esimene ravim, aga liiga sageli on see hoopis esimene mürk. GMO-d, putuka- ja umbrohutõrjevahendid on kõige ilmselgemad toksiinid, mida saab lihtsalt vältida mahedalt kasvatatud ja toodetud toidu tarbimisega. Lisaks on hästi teada säilitusainete, sünteetiliste maitseainete ja magustajate ning värvainete põhjustatud kohesed ägedad ja pikaajalised kroonilised seisundid.   

 

Kuid tihti võid need lõksud välistada ning olla ikka rahulolematu oma füüsilise, vaimse või emotsionaalse tervise seisundiga. Siis tasub mõelda, et võib-olla kannatad varjatud toiduallergia all.

Millised on toiduallergia sümptomid

Toiduallergia reaktsioonid võivad varieeruda väga kergetest kuni eluohtlikeni, sealhulgas ka anafülaksia, mis on väga kiiresti arenev ja potentsiaalselt eluohtlik reaktsioon. Allergiline reaktsioon on sisuliselt immuunsüsteemi ülereageerimine põletikuga mõnele ainele, mis võib teistele inimestele olla kergesti talutav. On arvatud, et isegi kuni 60% haigustest on mingil määral põhjustatud tundlikkusest toi

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt