Kuidas puhastada keha toksiinidest ja GMO-dest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. jaanuar 2023 kell 8:59Soolestiku terve mikrofloora on meie immuunsüsteemi esimene rinne: need imetillukesed bakterid kaitsevad meid suure hulga erinevate probleemide eest alates vähist kuni allergiateni. Kuid teadlased on leidnud, et isegi väikeses koguses GMO-toitude tarbimine muudab meie kehas leiduvate kasulike bakterite geneetilist materjali nii, et need hakkavad meie oma soolestikus tootma pestitsiidi. Inimeste peal tehtud katsed on näidanud, et geenmuundatud taimede söömine muudab meie soolestiku mikrofloora keemiavabrikuks.

Artikkel ilmus Telegramis esmalt augustis 2013.

 

Soolestikubakterite geneetiliseks muundumiseks piisas kõigest ühekordsest portsjonist geenmuundatud sojast. Euroopas ei ole geenmuundatud soja inimeste toidulaual nii levinud kui mujal maailmas, kuid loomatoidus leidub seda siiski ning selle kaudu jõuavad muundatud geenid ka nende loomade lihasse ja piimasse. On isegi arvatud, et geenmuundatud taimede põldude lähedal elavad mesilased on hukkunud selle tõttu, et nende organismis muutunud bakteriaalne koostis põhjustas midagi soolestikuvähi laadset.

Kuna selle probleemi tõelist mõju on alles raske määratleda, siis on seda enam oluline puhastada regulaarselt oma soolestikku kahjulikest jääkainetest, nende hulgas ka transgeensetest soolestikubakteritest. Nende asendamiseks tervete bakteritega tuleks tarbida ohtralt soolestiku normaalset mikrofloorat toetavat toitu.

USA-s on GMO toodangu vältimine peaaegu võimatu, kuid Euroopas on see lihtsam. Siiski on suur tõenäosus, et kui sa armastad väljas re

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt