Lewis Hamiltoni veganburgerikett avas Londonis esimese restorani

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. september 2019 kell 12:25Vormelisõitja ja viiekordne maailmameister Lewis Hamilton on suurinvestoriks maailma esimesele rahvusvahelisele veganburgeriketile Neat Burgers, mille esimene restoran avati 2. septembril Londonis. Värsked UK ajakirjanduses ilmunud arvustused on kiitvad ning kett lubab kiiret laienemist.

 

“Ma olen väga kirglik selle suhtes, mis puudutab suhtumist meie maailma ja respekteerin väga Neat Burger’i pühendumust eetiliste valikute tegemisel ning väikestele ettevõtetele õla alla panemisel, seega see on miski, mille toetamise üle olen ma väga uhke,” ütles sportlane.

Lewis Hamilton ei ole oma veganeluviisi saladuses hoidnud ning lisaks eetilistele põhjustele on Hamilton öelnud, et tema jaoks on oluline ka täistaimse toitumise jälgijale pakkuda midagi väga maitsvat ning omnivooridele pakkuda midagi erilist ja teistsugust. Üheks restorani varustajaks on näiteks Beyond Meat, mille taimseid kotlette pakuvad oma burgerite vahel ka mitmed Eesti söögikohad.

Londoni restoranis sai avapäeval suure nõudluse tõttu enne päeva lõppu kogu toit otsa. Neat Burger kirjutas seepeale oma sotsiaalmeedias, et “tulge homme tagasi, sest meil on mida pakkuda”. Tiim, kuhu lisaks Hamiltonile kuuluvad näiteks ka organisatsioon The Cream Group ja Unicefi saadik Tommaso Chiabra, loodab kahe aasta jooksul oma ettevõtet laiendada ülemaailmselt, avades vähemalt 14 uut restorani.

 

Allikad: Ajakiri Vegan , MetroNeat Burger, iNews, Blant Based News

Fotod: bbc.co.uk, neat-burger.com

 

Toimetas Mariann Joonas

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt