Video: nutika neiu vastulause veganeid mahategevale Päevalehe artiklile

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. november 2015 kell 13:54Viimastel päevadel on palju tähelepanu saanud Päevalehe artikkel, kus hirmutatakse veganluse kui järjekordse tervist-tapva tegevusega. Artikli alguses räägitakse, kuidas Facebooki vegan-grupis abi otsinud lapsevanem keeldub lapsele liha andmast ja nüüd peab vaesekene vaevlema toitainete ja vitamiinide puuduse käes, mainimata, et ei naine, kes grupist abi otsis, ega ka tema laps pole veganid vaid praktiliselt kõige sööjad ja abi paluti grupist seetõttu, et veganitel, kui toitumisele potentsiaalselt rohkem tähelepanu pööravatel inimestel, võiks olla toitainete puuduse kohta suuremad teadmised kui lihasööjatel.

 

Tarmukas noor neiu Jennifer Nimmerfeldt võttis kätte ja tegi video, milles pöörab tähelepanu nii eelmainitud artikli kitsaskohtadele kui ka erinevatele faktidele nii taim- kui lihatoitumise kohta. Lisaks tuletab Jennifer meelde, et vitamiinide või mineraalide puudus võib vaevata ka lihasööjaid ja nende lapsi, sest keha tasakaalu aluseks on mitmekülgne ja tervislik toitumine.

 

Allikas: Jennifer Nimmerfeldti Youtube´i kanal

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Mariann Joonas

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt