Video: Ameerika vaktsiinisõda on jõudnud ka Eestisse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. juuli 2019 kell 11:06Barbara Loe Fisher, USA riikliku vaktsiiniinfo keskuse (NVIC) president ja vaktsiinikahjustusega lapse ema räägib allolevas videos vaktsiinisõjast Ameerikas, mis on jõudmas ka Eesti inimesteni. Vaktsineerimine ON meie riigis vabatahtlik, kuid kahjuks kogevad ka Eesti lapsevanemad, kes on otsustanud oma lapsi mitte vaktsineerida riikliku vaktsineerimiskava järgi, hirmutamist, kiusamist või ähvardamist. Samuti on paljud Eesti arstid surve all ja kardavad tunnistada vaktsiinide kõrvalmõjusid.

 

 

Väike näide vaktsiinipropagandast 28. juuni 2019 Pirita ajalehest:

 

Üleskutse kõikidele lastevanematele, kes on juba kogenud vaktsiinikahjustusi või soovivad oma last nende eest kaitsta:

1. Sekkuge, olge aktiivsed. Liituge Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühinguga, mis seisab vaktsiinikahjustusega laste ja nende vanemate õiguste eest. www.vaktsiinikahjustus.com Jagage infot oma pereliikmetele, sõpradele, tuttavatele, töökaaslastele.

2. Tulge VLVÜ suurele seminarile, et saada uusi teadmisi ja kohtuda teiste sama mõtteviisiga peredega. https://www.facebook.com/events/2287243441529178/

3. Jagage kogemusi. Kui teie või teie pereliige on saanud vaktsiinikahjustuse ning on selle tagajärjel krooniliselt haige või puudega, jagage oma kogemusi teistega. Saatke oma lugu Ühingule olepalunteadlik@gmail.com. See võib päästa kellegi elu.

4. Teatage kõrvalnähtudest. Kui märkate endal või oma lapsel tervisekahjustust, millele eelnes vaktsineerimine, teavitage sellest oma perearsti. Samuti tehke ka ise teavitus Ravimiameti lehel: https://www.ravimiamet.ee/patsiendi-korvaltoime-teatis

5. Otsige infot. Lugege ja õppige ise nakkushaiguste ja nende ravimise kohta. Nii tunnete end kindlamalt võttes vastutuse enda ja oma lapse tervise eest enda kätte. Mõned eestikeelsed infoallikad alustamiseks: www.vaktsineerimine.ee/artiklid.

 

Allikad: VLVÜ Facebook, Ole Teadlik Vimeo, Pirita ajaleht

Pildid: nytimes.com, lugeja foto

 

Toimetas Sander Soomaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt