Videointervjuu: Mida sisaldavad vaktsiinid?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. jaanuar 2018 kell 11:09Järgnev video on tehtud filmi “Vaxxed” meeskonna poolt, kes alustas eelmisel aastal mööda USA-d ringi tuuritamist ja uute intervjuude tegemist. Kas teadsite, et osade vaktsiinide tootmiseks on kasutatud aborteeritud inimloodete kudesid? Need on vaktsiinid, mis sisaldavad elus viirust, näiteks MMR (mumpsi-leetrite-punetiste) vaktsiin, tuulerõugete vaktsiin, A-hepatiidi vaktsiin ja vöötohatise vaktsiin. Kuidas need vaktsiinid tehtud on? Kas teise inimese killustatud DNA süstimine beebile, kelle immuunsüsteem on välja kujunemata, on täiesti ohutu? Küsimustele vastab teadlane ja sõltumatu uurija Marcella Piper-Terry, kelle tütar on vaktsiinikahjustustega. Eestikeelsed subtiitrid on teinud Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing.

 

Allikad ja lisainfot: Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate ÜhingOle Teadlik Youtube´i kanal, Vaxxed on Tour, Vaxxed Tour Youtube, Vaccine-Injury.info
MMR vaktsiini infoleht
Tuulerõugete vaktsiini infoleht
Vöötohatise vaktsiini infoleht
A-hepatiidi vaktsiini infoleht

Foto: sciencenewsforstudents.com

 

Toimetas Sander Soomaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt