Vaktsiinisarja “Otse ja ausalt sinu tervisest” 1. osa: Carmen Pritsoni intervjuu dr Tenpennyga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. august 2020 kell 9:05Foto: vaktsiinikahjustus.com

Palju räägitud vaktsiinidele keskenduva saatesarja “Otse ja ausalt sinu tervisest” esimene inspireeriv, julgustav ja silmiavav osa on valmis! Teleajakirjanik Carmen Pritson toob teieni eksklusiivintervjuu dr Sherri J. Tenpennyga vaktsiinide koostisosadest, nende kõrvalmõjudest, vaktsiinikahjustustest, ohutusuuringutest, vaktsiinikohtust jmt. Kuula ja vaata, millised on dr Tenpenny soovitused Eesti lapsevanematele.

 

Dr Tenpenny on üldtuntud ja avalikult sõna võttev arst vaktsiinide kõrvalmõjude teemal. Teda on kutsutud esinema väga paljudesse raadio- ja telesaadetesse, kaasaarvatud “Dr Oz” ja ” The Today Show” ning ta on rahvusvaheliselt tuntud lektor, avalik esineja ja ekspert paljudel terviseteemadel.

12 aastat töötas dr Tenpenny erakorralise meditsiini osakonnas arstina ning sama osakonna direktorina. Samuti on ta mitme raamatu autor. Täna aitab naine tuhandeid inimesi enda loodud integratiivse meditsiini keskuses.

https://www.youtube.com/watch?v=DPegv3EeKrk

 

Allikas: VLVÜ Youtube

Rohkem infot Dr Tenpenny kohta: https://www.drtenpenny.com/, https://vaxxter.com/

PS! Ka sina saad olla saatesarja kaasprodutsent!
Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing
IBAN EE227700771003450737
BIC/SWIFT: LHVBEE22
Paypal: olepalunteadlik@gmail.com

Foto: vaktsiinikahjustus.com

 

Toimetas VLVÜKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt