Video: Kahetsen, et vaktsineerisin – ma võin haigestuda, viirust levitada, hingamisaparaadi alla sattuda ja surra

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. august 2021 kell 15:33Gerald Grosz on Austria kolumnist, kirjanik ja endine poliitik, kes lasi end vaktsineerida ja nüüd kahetseb seda ilmselgelt tagantjärele, nagu võib näha mehe avaldusest jutusaates „Fellner! OTSE” 3. augustil 2021: „Ma võin haigestuda, võin tõsiselt haigestuda, võin viirust edasi anda, võin intubeeritud saada ja surra. Seega võib öelda, et see teie vaktsiin ei ole mingi võluvits, vaid tegemist on 21. sajandi kõige ulatuslikuma valeinfoga.“

 

“Fellneri” jutusaates arutavad Sebastian Bohrn Mena ja Gerald Grosz vaktsineerimise üle ja viimane ei häbene tunnistada, et on teinud suure vea, kui lasi end vaktsineerida.

“Ilmselt oli see viga. Kuna mulle selgitati, et vaktsineerimine kaitseb selle eest, et ma ei nakata teisi, aga me saame üha rohkem infot, et vaktsineeritud inimene nakatab ka teisi. Nii Kurz (Austria kantsler), Merkel (Saksamaa kantsler), kui ka teie kui Austria vaktsineerijate, puukide ja koroona vastu vaktsineerijate tippesindajana väitsite, et vaktsineerimine kaitseb meid raskesti haigestumise eest.

Siiski sagenevad juhtumid, kus ka vaktsineeritutel kulgeb haigus raskelt. Nii teie kui ka teised kinnitasid meile, et vaktsineerimine annab meile turvatunde, sest nii pole ohtu, et vajame haiglaravi, aga siiski satub üha enam vaktsineerituid haiglasse.

Vaadates nüüd nakatumise numbreid Iisraelis, siis näeme, et 61 protsenti nakatunutest on kaks korda vaktsineeritud.

Mulle öeldi, et kui ma olen ennast kaks korda vaktsineerida lasknud, siis saan ma täieliku kaitse.

 Ja nüüd tuleb välja, et ma võin haigeks jääda, raskelt haigestuda, ma võin viirust edasi kanda, ma võin hingamisaparaadi alla sattuda ja ma võin surra.On ilmselge, et kui ma oleksin Bachi õisi või teisi homöopaatilisi vahendeid võtnud, oleksin olnud paremini kaitstud kui teie võluvitsaks kuulutatud vaktsiiniga.

Seda, mida lubati, ei juhtunud: meile lubati, et tervishoiusüsteem valmistub pandeemiaga toime tulemiseks, sest see ei jäävat viimaseks ning lubati teha uurimistööd uute ravimite leidmiseks.

Lubatu asemel peame me kõrget hinda maksma vaktsiinide eest (Pfizer jt vaktsiinide tootjad), mis pole nii tõhusad, kui Kurz, Merkel ja ka teised meile kinnitanud on.

Iisraelis on suurem osa elanikkonnast vaktsineeritud, aga ometi on seal puhkenud neljas koroonalaine. Ja sellele vaatamata julgete te väita, et selles on süüdi mitte-vaktsineeritud. Mitte-vaktsineerituid võib Iisraelis tikutulega taga otsida, aga siiski on ka neid tabanud neljas koroonalaine.

Seega võib öelda, et see teie vaktsiin ei ole mingi võluvits, vaid tegemist on 21. sajandi kõige ulatuslikuma valeinfoga.”

Vaata videot:

 

Allikas: corona-blog.net

Tõlkinud Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt