Reiner Fuellmichi intervjuu Whitney Webbiga: Youtube’i tsensuurimasinat juhib vaktsiini-investor Google

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. august 2021 kell 19:11Foto: ekraanikuva

Youtube’i emaettevõte Google investeerib otseselt AstraZeneca/Oxfordi koroonavaktsiini ja seepärast tsenseerib Youtube kõike, mis ähvardab Covid-19 geeniteraapiate kasutuselevõttu ja nende turuletoojate tulevast kasumit.  Infotehnoloogiaettevõtete meka Silicon Valley kavatseb muuta tervishoiusüsteemi tehisintellekti (AI) abil telemeditsiinil ja personaliseeritud ravil põhinevaks süsteemiks ja Google annab sellesse suundumusse omalt poolt suure panuse, tehes koostööd USA sõjaväega, kes töötab üha põhjalikumalt transhumanistliku tegevuskava kallal. Avaldame kokkuvõtte algselt ka veebilehel Mercola.com ilmunud intervjuust, milles Saksa advokaat ja parlamendivälise koroona uurimiskomisjoni (Außerparlamentarischer Corona Untersuchungsausschuss1) kaasasutaja, 2,3 dr Reiner Fuellmich4 intervjueerib Whitney Webbi, sõltumatut reporterit, kes avab Youtube’is valitseva, peavoolu Covid-narratiivi kriitiliselt suhtuvate uuringute tsensuuri tagamaid.

 

Fuellmich toob intervjuud sisse juhatades üheks tsensuuri alla sattunud teadlase näiteks arsti, kellel õnnestus saada teadusajakirjas Journal of Pediatrics avaldatud maskide riskide ja kasutegurite analüüs. Ta koostas selle põhjal lühikese video ja postitas selle Youtube’i, aga kohe pärast avaldamist see video eemaldati. “Mis siin tegelikult toimub? Kes on eelretsenseeritud teadusartiklite tsenseerimise taga? Kes üritab mida mõjutada?” küsib Fuellmich.

Google on investeerinud koroonavaktsiini

“DARPA (The Defense Advanced Research Projects Agency) ehk USA Kaitseministeeriumi alluvuses olev agentuur, mille ülesandeks on uute militaartehnoloogiate väljatöötamine, investeerib märkimisväärselt transhumanistlikesse tehnoloogiatesse, mida kasutatakse sõdurite treenimisel – sh näiteks aju-masina liidesed ja paljud muud veelgi ekstree

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt