Chris Kala vlogi #9: Intuitsiooni kuulamine ja ära tundmine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. märts 2020 kell 12:58Kirjanik ja podcaster Chris Kala räägib värskes Telegrami videoblogis sellest, kuidas kõikide oluliste otsuste tegemiste juures tema elus on mänginud rolli intuitsioon. Näitena toob ta selle, kuidas ta otsustas 12. klassis kooli pooleli jätta ja kuigi mõned ütlevad, et elu jääb siis seisma, siis Chrisi sõnul see sugugi nii ei ole ja kõik ei olegi mõeldud selle jaoks. Ta kuulas oma südant ja hakkas selle asemel hoopis raamatut kirjutama ning sellest sai ta elu parim otsus.

 

Muidugi ei saa ta öelda, et mis oleks siis saanud, kui ta oleks kooli lõpetanud, sest seda versiooni hetkel ei eksisteeri, aga me seisamegi alati valikute eest ja peame tegema seda, mis tundub õige.

Kuula, mida räägib Chris veel inimeste ära tundmisest, oma sisetunde järgimisest ja selle kuulama õppimisest ja Andrues Vana filosoofiast, ning naudi ka video taustaks olevat kaunist hommikut ja linnulaulu.

 

Vaata ka: Chris KalaAusad Mehed podcast

Foto: Herve Rannu Photography
Asukoht: Workland Estonia 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt