Ausad Mehed podcast: koroona mullist räägivad Chris Kala ja Telegram

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. aprill 2020 kell 15:56Foto: erakogu

Ausad Mehed podcasti eestvedaja Chris Kala kutsus sellel korral endale stuudiosse Telegrami Hando ja Marianni, kellega võetakse ette aktuaalsed teemad nagu 5G, Covid-19, hunger games- ühiskond, ettemääratus individuaalsel ja planetaarsel tasandil ning räägitakse ka hirmust, mis on teadaolevalt üks suurimaid manipulatsiooni tööriistu. Lisaks jagatakse podcastis ka positiivseid asju tänases olukorra kohta ning püütakse kolmekesti kuulajatesse ikkagi pigem rahumeelsust süstida.

 

Hando on ka varem Ausad Mehed Podcastis üles astunud, olles poolteist aastat tagasi saate üks esimesi külalisi. Eelmist saadet on tänaseks kuulatud pea 3000 korda.

”Kõndisin ühel päeval poest koju koos lapsega ja hakkasin poes nähtu üle mõtlema. Müüjad on kummikinnastes, maskid ja pleksiklaas kassadel ees ning rahvas seisab järjekorras 2m vahedega. Aga mis siis, kui ongi tõsi, et mingit viirust tegelikult ei olegi olemas, vaid ühiskonda on pandud uskuma midagi, mida tegelikult ei eksisteeri. Ehk elu võiks täna justkui jätkuda nii nagu eelnevalt,” jagab Chris saate alguses oma arusaama ja tunnetust.

”On see viirus päris või ei ole, kui me läheme tagasi numbrite ehk statistika juurde, siis näeme, et need numbrid ei saa panna mind uskuma koroona ohtlikkusse ja inimesi massiliselt kodudesse sulgema,” selgitab Mariann.

”Kõige lihtsam praegusel ajal oma sisemistest hirmudest seoses viiruse, pandeemia ja kõige muuga on mitte jälgida peavoolumeediat. Näeme selgelt nende inimeste pealt, kes seda igapäevaselt tarbivad, et nemad on just kõige suuremas hirmus,” leiab Hando.

Tasuta poole tunnist intervjuu esimest poolt on võimalik kuulata siit:

 

Täispikkuses saade on tasuline, kui soovid kuulata tervet episoodi, siis selle leiad suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:
IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

 

Foto: erakogu

 

Toimetas Chris KalaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt