Ajatu. Kaks lihtsat märki, mis ennustavad edukust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. jaanuar 2020 kell 11:10Screen Shot 2013-12-14 at 11.52.08 AMKäesoleva imelihtsa lakmustesti põhimõtte mõtles Konfutsius välja juba 2500 aastat tagasi ning see on väidatevalt töötanud märkimisväärse täpsusega. Järgnev lugu räägib sellest, kuidas USA ajakirjanik Mike Halpern sai oma sõprade hulgas selgeltnägija maine, sest oskas ette ennustada, kellel hakkab elus ja äris hästi minema ning kes jääb paigale.

 

Kui ta oli kolledži lõpetanud, hakkas ta sõpradele naljatledes ennustama nende edu esimestel töökohtadel, tulevast edukust ja rikkust. Kuna tema ennustused läksid täppi, hakkas tema kuulsus levima. Siinkohal ta rõhutab, et ta rakendas “ennustamisel” pigem teadust kui selgeltnägemist.

Kõigepealt planeeris ta ringkäigu oma tulevikku teadva tahtva inimese koju. Ta jalutas ringi, kommenteeris inimeste mööblit, küsis piltide ja seinakaunistuste kohta. Mõnikord arutas ta isegi pisiasju nagu käterätikute värv, kuid see kõik oli ainult tähelepanu hajutamiseks – päriselt otsis ta vaid kahte võtmeasja, sest vaid need kaks asja said ennustada inimeste finantstulevikku.

Pärast ringkäiku ta istus maha ja ütles oma hinnagu, mille peale

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt