Kuidas täpselt käib teadlik loomine? (ehk kiirkursus parema eluni vol. 4)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. september 2018 kell 21:15Esmaspäeval alanud motivatsioonikoolitaja Marlen Annabel Kubri käima lükatud TURBIINi Kiirkursus suunab inimesi otsa vaatama oma elule ja seda ise teadlikult looma. Üks viis enda elu juhtida on end teadlikult programmeerida ja seeläbi luua.

 

TURBIIN on Marlen Annabel Kubri loodud ja juhitud teadliku elu loomise klubi, mis aitab inimestel saavutada oma eesmärke ja luua oma unistusi. Kiirkursuse käigus tegelevad inimesed Marlen Annabeli juhendamisel erinevatele teemadele otsa vaatamisega. Neljanda päeva teemaks on loomine.

Ma olen seda juba varem ka maininud, aga kuna see on a ja o, siis ma ei saa sellest üle ega ümber – inimesed on programmeeritavad,” ütleb Kiirkursuse ja TURBIINi eestvedaja Marlen Annabel Kubri.

 

Mida see lause ja mõte täpsemalt tähendavad?

Programmeerimine tähendab seda, et kõik meie uskumused, veendumused, enesest arvamusest, unistused, mõtteviis ja elulaad on meile programmeeritud. See käib peenete mehhanismide kaudu ja jõuab meieni läbi silmade, kõrvade ja tajude. Nende hulka kuulub raadiost tulev jutt, televiisoris räägitu, sotsiaalmeedias toimunu ja sõprade hoiakud-arvamused. Kui keegi oma tõde väga veenvalt esitleb, siis tahes-tahtmata võtavad paljud selle üle.

Kõik, mis läheb sisse meie silmadest, kõrvadest ja tajudest, kujundab meie alateadvuse. Meie alateadvus on aga vastutav meie vibratsiooni eest. Ja meie vibratsioon on vastutav meie kogemuse eest. Seega on äärmiselt oluline, mis meie alateadvusesse jõuab.

 

Mul on Sulle hea uudis!

Me saame end ise programmeerida. Me ei pea jätma seda salakavalat ja tõhusat alateadlikku programmeerimist kellegi teise teha. Enamik inimesi ütleb: “Oo, kui äge! Aga kuidas ma end ise programmeerin?” Mul on Sulle paar väga lihtsat ja mõned natuke rohkem süvenemist vajavad nipid, mida olen ise juba aastaid kasutanud ja mis töötavad.

Kui ka Sina oled neist nippidest huvitatud ja soovid teada saada, kuidas ise oma elu läbi alateadvuse programmeerimise mõjutada saad, siis liitu TURBIINi Kiirkursusega Sügis 2018! Kursuse raames juhendab Marlen Annabel nädala jooksul kõiki osalejaid teadlikult oma elu looma.

Kiirkursusega võid jooksvalt ka selle kestuse ajal liituda. Igapäevane materjal jõuab e-kirja teel ka kõigi nendeni, kes liituvad poole pealt. Selleks registreeri end kursusele: marlenannabel.ee/kiirkursus2018.

 

Vaata kindlasti ka TURBIINi Kiirkursuse Sügis 2018 Facebooki gruppi!

Tundub huvitav ja soovid ka TURBIINi Kiirkursusega liituda? Vajuta SIIA.

Foto: Kersti Niglas

 

Toimetas Kirjutaja GetterKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt