Miks me ei saa sageli seda, mida soovime? (ehk kiirkursus parema eluni vol. 1-2)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. september 2018 kell 18:45Eile algas motivatsioonikoolitaja Marlen Annabel Kubri esmakordselt käima lükatud TURBIINi Kiirkursus, mille käigus juhendab Marlen Annabel inimesi ühe nädala jooksul oma elu ise looma. Eile tegeleti alustalade sättimisega, tänaseks teemaks on alateadlikud piiravad blokeeringud. Telegrami lugejateni jõuab ettevõtmine 4-päevase kiirkursusena.

TURBIIN on Marlen Annabel Kubri loodud ja juhitud teadliku elu loomise klubi, mis aitab inimestel saavutada oma eesmärke ja luua oma unistusi. Kiirkursuse käigus tegelevad inimesed Marlen Annabeli juhendamisel erinevatele teemadele otsa vaatamisega. Üheks peamiseks põhjuseks, miks me ei saa seda, millest unistame või mida endale nö plaani võtame, peitub meie alateadvuses.

Kas tead seda hetke, kus Sa tead, mida peaksid tegema, aga Sa ei taha seda teha? Tead, mis oleks Sulle hea, aga ei suuda seda valida? Põhjus peitub alateadvuse sees peituvates programmides, mis hoiavad sind tagasi. Nii võime soovida suurt armastust, aga alateadlikult kardame lähedust ning lükkame potentsiaalseid armastusi eemale. Või unistame finantsilisest õnnest, kuid alateadlikult juhib meid uskumus, et “raha on paha”. Nende piirangute vabastamine võib olla tegelikult lihtsam, kui sa arvad. Tuleb vaid teada õigeid mooduseid ja tehnikaid.

Esimene samm vabastamisprotsessis on piirangute nägema hakkamine. Tihti sellest ainult piisabki! Ehk siis kui alateadlik programm saab teadvustatud ja sa hakkad seda nägema, kaotab see oma väe ja sinul tekib jõud seda muuta.

Sest õppimisel on neli astet –

  1. mitteteadlik oskamatus (ma isegi ei tea, et ma ei oska. Antud kontekstis – ma isegi ei ole teadlik, et mul on alateadlikud piiravad uskumused);

  2. teadlik oskamatus (ma saan teadlikuks sellest, et ma ei oska. Antud kontekstis – ma saan teadlikuks oma alateadlikest piiravatest uskumustest);

  3. teadlik oskamine (ma oskan midagi, kui sellele keskendun. Antud kontekstis – ma saan teadlikult luua oma mõtteid ja veendumusi);  4. alateadlik oskamine (ma oskan midagi ilma, et ma sellele keskenduks või ekstra mõtleks. Antud kontekstis – oma elu teadlik loomine ja piirangutevaba manifesteerimine ning reaalne praktiline tegutsemine on minu elu loomulik osa).

Õigete küsimuste ja läbimõeldud tehnikaga on võimalik avastada, vabastada ja ümber luua piiravad alateadlikud uskumused kõikides eluvaldkondades. Kui oleme vabad ja meie alateadvus meiega enam ei manipuleeri, siis on maailm meie! Nii saame ise luua omaenda elu, reaalsuse, võimalused ja elukvaliteedi. Sest kes muu, kui me ise, oma elu juhime?

Kuidas täpsemalt oma alateadlikest programmidest teadlikuks saada, neile otsa vaadata ja need vabastada, saad teada, kui liitud Kiirkursusega Sügis 2018. Kursuse raames juhendab Marlen Annabel üheksa päeva jooksul kõiki osalejaid teadlikult oma elu looma.

Tundub huvitav ja soovid ka TURBIINi Kiirkursusega liituda? Vajuta SIIA.

Kiirkursusega võid jooksvalt ka selle kestuse ajal liituda. Igapäevane materjal jõuab e-kirja teel ka kõigi nendeni, kes liituvad poole pealt! Selleks registreeri end kursusele: marlenannabel.ee/kiirkursus2018.

Vaata kindlasti ka TURBIINi Kiirkursuse Sügis 2018 Facebooki gruppi!

 

Toimetas Kirjutaja Getter

 

Foto: Kersti NiglasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt