Chris Kala vlogi #32: Asjad hakkavad muutuma, kui lõpetame lamba kombel riigijuhtide kuulamise

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. märts 2021 kell 15:42Järgnevas Telegrami videovlogis räägib podcaster ja kirjanik Chris Kala praegu aktuaalsel koroona-teemal, lahates pandeemia olemust ja selle ümber levivaid halle varjundeid. Ta juhib tähelepanu sellele, kuidas igaüks saab tänast maailma olukorda muuta ning lisaks jagab kuulajatega kaht enda isiklikku kogemust toidupoe turvamehe ja kahe politseinikuga.

 

Chris on veendunud, et absurdset olukorda on võimalik muuta, kui inimesed hakkavad iseseisvalt mõtlema ja küsimusi esitama.

Viimased uudised, sealhulgas Telegrami Facebooki lehe kustutamine ja maskide lauskontrollimine on pannud teda veel rohkem toimuvale mõtlema ja ta soovib julgustada inimesi kaasa mõtlema ja arvamust avaldama.

“Kui me lõpetame lamba kombel riigijuhtide korralduste kuulamise ning alustame enda eneseväljendusest ja hea tunde ning valikuvabaduse kasuks otsustamisest, siis hakkavad asjad ka muutuma. See, millele me koos tähelepanu suuname, saab eksisteerida. Sellest hetkest, kui inimesed oma tähelepanu koroonale enam ei anna, ei saa see ka eksisteerida.”

 

Vaata ka: Chris KalaAusad Mehed podcast

Foto: erakogu 

Toimetas Chris KalaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt