Podcast “Imede hommik Telegramiga” #57: Tagasi armastuse juurde (18. osa, “Töö”)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. veebruar 2024 kell 8:57Fotokollaaž: Triin Pärn + Canva Creative Studio + pilgrim.ee + Canva.com

Teie ees on viiekümne seitsmes Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Saabunud “armastusekuu” raames loeb Anneli igapäevaselt ette peatükke raamatust “Tagasi armastuse juurde”, mille autoriks on Marianne Williamson, sest millest muust armastuse kuul sügavamalt mõtiskleda kui mitte armastusest?

 

Kui meid motiveerib soov müüa, mõtleme üksnes iseendale. Kui meid motiveerib soov teisi teenida, mõtleme teistele. Imeteod panevad meid müügi asemel teenimisele mõtlema. Kuna teadvuse tasemel saame endale hoida ainult seda, mida ära anname, on teiste teenimisele mõtlemine oluliselt külluslikum suhtumine.

Meie kultuuris valitsevat mõttemaailma iseloomustavad isekad väärtused, millest on lihtsam loobuda sõnades kui tegudes. Rännak puhta südameni võib tekitada suurt segadust. Võib-olla oleme aastaid töötanud võimu, raha ja prestiiži nimel. Nüüd saame korraga teada, et need on hääbuva maailma väärtused. Me ei tea enam, kust leida motivatsiooni. Kui me ei tööta selleks, et rikkaks saada, miks me siis üldse töötame? 

 

7.peatüki “Töö” viimane osa:

Kuulata saad ka järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt