Sõda valguse ja pimeduse vahel müütides ja tänases maailmas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. jaanuar 2014 kell 20:50Aina rohkem on inimesi, kes arvavad, et maailmas toimuvate suuremõõtmeliste negatiivsete sündmuste (näiteks sõdade) taga on üks väike grupp inimesi, kes sellest kasu saab. Kuidas aga leida selle salaliku kurjuse südamik, et sellega võidelda? On raske saada jagu millestki, millest me pole teadlikud, ning just seetõttu on oluline otsida ja jagada infot, mis avab uusi seoseid vaimsel tasandil mõjutamise ning füüsilises maailmas toimuva vahel.

 

Paraku on tegu valdkonnaga, milles uurimistöö saab viia ainult teatud kaugusele, sest need, kes on selle “ämblikuvõrgu“ keskel, on mitmepalgelised olevused, kes on töötanud oma plaanide kallal iidsetest aegadest alates. On teooriaid, mis väidavad, et need “mustad jõud” mõjutavad maailmasündmusi okultse süsteemi kaudu, pääsedes ligi hämaratele tarkustele ja olles võimelised tegutsema väljaspool  tavapärase tajumise piire. Seega  on nad avastatavad vaid nende poolt, kes suudavad paljastada neid samuti väljapoole tavateadvust jäävates dimensioonides.

Kuidas aga selle infoni jõuda, kuidas pääseda ligi tarkusele, mis asub väljaspool meie viit piiratud meelt, võitlemaks mitte ainuüksi selliste kurjuse väliste ilmingutega nagu korrupeerunud pangandus või poliitiline süsteem, vaid kurjuse hierarhia südamiku endaga.

 

Iidsed juhtumid

Valguse ja pimeduse, headuse ja kurjuse vaheline võitlus on kajastunud nii kirjutatud kui ka kirjutamata ajaloos juba iidsetest aegadest peale, sellel põhinevad erinevad muistsed kultuurid alates asteekide kultuurist ja hinduismist, muistsetest babüloonlastest ja vanadest juudi legendidest kuni kristluses esinevate deemoniteni.

Paljude nende iidsete kultuuride tavades oli tähtis koht esoteerikal ja tarkadel, kes olid suutelised orienteeruma tehnikates, mis võimaldasid liikuda väljaspool keha, kasutades vastavaid tehnikaid. Nad mõistsid teiste dimensioonide olemust ja oskasid tõlgendada infot, millest osa jõudis ka iidsetesse pühadesse tekstidesse. Kurjust peeti madalamate dimensioonide asupaigaks ning seda nimetati ja mõisteti kultuuriti erinevate keeleliste väljendite abil põrgu ehk allmaailmana, kus teistsuguse teadvuse seisundis sai viibida ka kehavälise või surmalähedase kogemuse kaudu.

 

Deemonid surmalähedastes kogemustes

Kuigi religioosseid tekste on mõistetud ka kui lihtsalt muinaslugusid, aitab surmalähedaste kogemuste üha suurenev arv kaasa nende lugude, iidsete sümbolite ja kirjutiste teises valguses vaatamisele.  Kuigi enamasti kirjeldatakse inimeste valgusesse minekut, taevalikkuse ja ingellike olendite nägemist, on ka teist sorti kogemusi. Vähemtuntud ja kirjeldatud lugudes kohtuvad inimesed halvaendeliste olenditega ja külastavad põrgulikke kohti. Kuigi tõlgendustes on kultuurilisi erinevusi, on kõik need juhtumid sarnased vaatamata erinevale religioonile. Ateistid, kristlased, moslemid, budistid – inimesed olenemata usutunnistusest – kogevad surmalähedasi kogemusi samasugustena. Ainuüksi USA-s on surmalähedaste kogemuste arv märkimisväärne: umbes 8 miljonit ameeriklast väidavad, et nad on seda kogenud.

 

Deemonid kehavälistes kogemustes

Ülalmainitud olevused on valdavad ka kehavälistes kogemustes, mille kaudu on võimalik rännata nendesse samadesse kohtadesse, kasutades astraalprojektsiooni (mis ei hõlma suremist või sellelähedast seisundit). Peaaegu kõik, kes alustavad teiste dimensioonide uurimist kehaväliste kogemuste kaudu, seisavad vastamisi negatiivsete olenditega, kes üritavad takistada nende katseid üles ärgata ja näha kaugemale füüsilisest kehast. Allilmas olevatel deemonlikel olenditel on võime mõjutada füüsilise maailma sündmusi ning inimeste psühholoogilist seisundit.

Arvatakse, et deemonitel on võime mõjutada inimesi negatiivsete mõtete ja energiate levitamise kaudu. Seda tehes võivad nad segada inimeste vaimseid pürgimusi ja rikkuda ära astraalprojektsioone. Samuti võivad nad tekitada tülisid, mõjutades emotsioone ja tähtsaid otsuseid, juhtides sündmusi ja meelitades inimesi kurjusesse ning hirmu ja hullumeelsuse maailma.

Kuid astraaltasandilt tulev informatsioon ei ole piiratud vaid deemonitele – astraalprojektsioon ja teised vaimsed praktikad muutuvad seega tugevateks ja tõhusateks moodusteks, millega õppida, kuidas võita “kurjust“.

 

Valguse ja pimeduse vahel valimine

Mis on headuse ja kurjuse, valguse ja pimeduse olemus? Kas need olevused on inimesed, loomad, maavälised olendid või midagi hoopis muud? Ehk olid nad kunagi inimesed? Seda on uuritud ja püütud sümbolite kaudu kirjeldada paljudes nn kaasaegsetes müütides.

“Pimedale poolele minemine“ muutus populaarseks väljendiks George Lucase loodud “Tähesõdade” (Star Wars) filmi tõttu ning sama võimsalt on see kontseptsioon lahti kirjutatud ka J. R. R. Tolkieni “Sõrmuste Isanda” triloogias. Nii Lucas kui ka Tolkien uurisid iidseid müüte ja religioone ning nende kirjeldus üleloomulikust konfliktist nende vahel, kes on ärganud valguses ja kes on ärganud pimeduses, võib olla tabavaks metafooriks.

See sama arusaam valguse ja pimeduse maailmast esines juba Vanas Testamendis – surnumere kirjarullides, mis kirjutasid suurest sõjast peaingel Miikaeli, tema ingellike vägede ja valguse poegade ning peadeemon Beliari, tema hordide ja pimeduse poegade vahel. Tänapäeval kajastatakse seda teemat aina enam filmides ja kirjanduses, kus inimesed peavad pooli valides kasutama universaalset energiat kas pahatahtlikeks tegudeks või armastuse ja rahu levitamiseks.

Need isikud, kes on õppinud kasutama oma vaimseid võimeid, asuvad üksteise vastu võitlusse, mis põhineb kas vabaduse ja vaba ühiskonna põhimõtete au sees hoidmisel või vastupidi, inimkonna orjastamisel.

Astraaltasandil on võimalik deemoneid näha kas inimeste või osaliselt loomadena, viimasel juhul on nad tugevdanud oma animalistlikku ego. Kuid deemonid ja mustad maagid ei ole vaid pelgalt inimese fantaasia vili, nad on inimesed, kes on ärganud kurjuses ning seda sorti ärkamine toob endaga teadmise pimedusest, mis võib anda neile rohkem infot ja võimu, kui ükski ulmefilm suudaks kujutada.

 

Deemonlikud jõud ja tänapäeva ühiskond

Vanaaja deemonitel on oma roll, aga nad on ka tänapäeval aktiivsed, kurjuses ärganu ei vaja füüsilist keha. Nad on osa kurjuse jõududest, mis ulatab oma harudega allilma kõige madalamast osast meie füüsilisse maailma.

Nad töötavad salaühiskondade kaudu, mis kehtestavad end tihti ametlike religioonide kaudu. Nende ülesanne on propageerida vihkamist kõige suunas, mis annab infot nende ja teiste reaalsuse tasemete kohta, näiteks pühad, esoteerilised ja religioossed tekstid, levitades valesid, valeinformatsiooni, vastuolusid, viha ja kitsarinnalisust.

Nad kasutavad vaimseid sümboleid ja religioone äraspidiselt, andes jõudu kurjuse kasvule, naeruvääristades ja halvustades vaimseid liikumisi ja õpetusi. Sageli kasutatakse selleks Hollywoodi filme ja muusikatööstust.

Selle süsteemi abil luuakse käpiknukk-poliitikute ning kuulsuste süsteeme, varivalitsusi, kuritegelikke sündikaate ja hiiglaslikke korporatsioone, mida manipuleerivad püramiidi tipus asuvad paar inimest, et kontrollida paljusid teisi. Nad kasutavad ära inimeste nõrkusi ja vigu, nagu ahnus, ükskõiksus, iha ja vägivald, et ahvatleda, kontrollida ja orjastada masse.

Otseselt deemonlike olevustega töötavaid inimesi on väga vähe, sest paljud ei suuda sellega lihtsalt hakkama saada. Nii valguses kui ka pimeduses ärkamine nõuab distsipliini ja kindlatele praktikatele truuksjäämist ja paraku ei saa kõik sellega hakkama. Ometi on valguses ärkavaid inimesi veelgi vähem, kuna inimesed on mitmedimensiooniliste reaalsuste suhtes teadmatuses, neil pole mingit huvi välja uurida, mis toimub ning nende elusid määrab lihtsalt see, kus sõda valguse ja pimeduse vahel on.

 

Teadvuses toimuv sõda valguse ja pimeduse vahel

Me teeme otsuseid selle kohta, kus me selles lõputus sõjas oleme siis, kui meie endi ärkamine on kaalul. Ühiskonnas on levimas esoteeriliste teadmiste ning selle praktiseerijate vastu seisev hoiak, muu hulgas ka Suurbritannia plaan tsensuurida internetis esoteerilisi materjale.

Kuid maailm vajab inimesi, kes suudavad kasutada kehaväliseid kogemusi informatsiooni saamiseks, kes vastavad nõuetele, et saada vaimset tarkust kõrgematelt olenditelt ning kes on äratanud vaimseid liikumisi. Maailm vajab informatsiooni vaba levimist.

“Kurjuse“ plaan on takistada inimeste vaimset ärkamist, mitte ainult informatsiooni mõttes, vaid ka teadvuses, sest lõppude lõpuks ongi see elu mõte, mille leidmine ja määratlemine on igaühe vaba valik.

 

Allikas: Waking Times

Foto: www.aliveandyoung.net

 

Toimetas Marlen Laanep

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt