SÜDAME ÜHISVÄLI (08.03 kell 21): juhendab Tiit Trofimov

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. märts 2023 kell 20:06Fotokollaaž: erakogu + Geralt / Pixabay + JMBee Studio + Canva.com

Talvisest pööripäevast 2022 kuni kevadise pööripäevani 2023 saab Telegram.ee-s ja meie Facebookis liituda kolmapäeviti kell 21:00 “Südame ühisväljaga” – ühises teadlikkuses viibimisega, tõstes nõnda ühisteadvust ja energiavälja, et maailm meie ümber saaks terveneda.

Tänane meditatsioon jõuab meieni otse Bali saarelt, juhendajaks enesearengu õpetaja ja autor Tiit Trofimov.

 

Südame ühisväljaga liitumiseks kuula/vaata kell 21:00 videot:

 

Telegram.ee soovib anda teadliku panuse energiavälja tõstmisse rahu, rõõmu ja kerguse tasandile – nii lõime liikumise “Südame ühisväli”. Mõne aasta tagused uuringud HeartMathi instituudilt osutavad sellele, et inimeste mõtted ja emotsioonid mõjutavad ka meid ümbritsevaid inimesi ning keskkonda.

Instituudi teadurite leiud näitavad, et südamest leviv elektromagnetiline väli kannab infot mitme meetri kaugusele, ühendades omavahel inimesi ning elusloodust. See väli muutub eriti tugevaks, kui inimesed teevad koostööd mingi ühise eesmärgi saavutamiseks. Seega heade mõtete ja tunnete väli loob positiivset reaalsust.

Mõtetel, soovidel, palvetel ja teistel teadvuse tahteavaldustel on otsene mõju meie füüsilisele materiaalsele maailmale ja inimteadvusel on väga suur roll kogu maailmas toimuva osas – sellele koguneb aina enam ka teaduslikke tõestusi.

Loe “Südame ühisvälja” kohta lähemalt SIIT.

Esimest “Südame ühisvälja” viis 21. detsembril 2022, talvisel pööripäeval läbi Erki Kari Kaikkonen, teist Anneli Roots, kolmandat Indrek Himma ja neljandat Carmen Pritson. Viies oli meditatsioon helikausside saatel, kuuendat juhendas Simo Santeri Virtanen, seitsmendat taas Erki Kari Kaikkonen, kaheksandat jälle Anneli Roots, üheksandat Ivo Malm ja kümnendat Triinu Taul. Üheteistkümnes meditatsioon toimus toimetuse valikul MIKTEK-i saatel. Võid ka neid järgi kuulata ja südame ühisväljas võnkuda!

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt