Suurseminar “Vaba mehe tee” – mehed räägivad meestega ja ainult meestele!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. oktoober 2017 kell 13:4012. novembril kell 12-18 leiab Tallinnas Telliskivi Loomelinnaku Vaba Laval aset meestele suunatud suurseminar “Vaba Mehe tee“. Seminaril räägivad mehed avatult ja avalikult oma vabadusest ja isikliku elu eest vastutuse võtmisest läbi sügavamate kogemuste. Edukas karjäär, perekond, võim ja võitlus, au ja kuulsus, ka raha – kõik on olemas! Aga midagi on ikka puudu… Mis see on? Milline on ühe tõelise mehe teekond vabadusse?

 

“Oma vaba mehe teest räägivad”: ettevõtja, tervisliku eluviisi praktiseerija ja toetaja Urmas Sõõrumaa, raamatu “Kõige tähtsam küsimus“ autor Peep Vain, Motivaatori juhtide ja meeskondade koolitaja, meditatsioonide ja jooga praktiseerija Kaido Pajumaa, ettevõtja, koolitaja ja tasakaalus mees Ville Jehe, Rännaku meetodi Eesti juht, Synctuitioni rahvusvahelise müügi juht, meditatsiooni ja jooga õpetaja Joonas Saks, sisekujundaja, ettevõtja, Osho meditatsioonide juht, joogaõpetaja ja sidekoe massaaži terapeut Tiit Trofimov, mitmete restoranide osanik, Raadio 2 saatejuht, šamanistlike praktikate austaja ja mediteerija Rain Tunger ja ettevõtja, jooga ja meditatsioonide praktiseerija ning õpetaja, enesearengu nõustaja Raivo Juhanson.

“Meil tekkis mõte aidata ka teistel meestel aru saada sellest, mida me täna teeme, kuhu me liigume ja miks me oleme sellise tee valinud, aidata iseendast paremini aru saada ja iseendast vastuseid leida. Lihtsalt kutsuda mehed kokku ja jagada kogemusi,“ selgitab korraldaja Raivo Johanson, kes on alates 2016. aastast keskendunud “Teadlik Mees“, “Päikese Jooga“ ja “SunDance“ nime all toimuvate ürituste korraldamisele, kus on meeste väeringid, jooga, meditatsiooniõhtud, teadlikkuse kursused, vabastav tantsimine ja personaalne enesearengu nõustamine.

Seminarile on oodatud kõik mehed, kuid sisemine tunne osaleda peab mehel enda seest tulema – kas ta tahab oma elus midagi teistmoodi teha? “Mina arvan, et see tunne on igas mehes olemas, et ta justkui tahab paremaks inimeseks, paremaks meheks saada, iseenda jaoks eelkõige. Olla iseendaga paremas kontaktis ja läbi selle peegeldada oma lähedastele iseennast parema inimesena. Ma usun, et kui sa tuled kohale, kuulad nende inimeste kogemusi, kes seal esinevad, ja siis lihtsalt otsustad hiljem, et kas see on sinu tee, mida sa tahad käia,“ soovitab Tiit Trofimov.

 

Allikas ja lisainfo: Facebook

Foto: Shutterstock

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt