Kes tahavad, on juba ammu vabad!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. november 2013 kell 20:41“20. sajandi algul oli planeet Maa üsnagi rahumeelne koht, 20. sajandi lõpuks aga valitses siin täielik kaos – kohutavad sõjad ja muud hädad, kus saja aasta jooksul hukkusid ühel või teisel viisil üle miljardi inimese. See, mis meie ümber toimub on ülimalt sürreaalne. Mis juhtus? Kas on võimalik, et keegi või miski toitub inimkonna piinadest? Piin tekitab tohutul hulgal psühho-bioloogilist keemilist energiat,” kirjutab Telegrami üks asutajatest, Hando Tõnumaa.

 

Kas sa tead, kuidas sai alguse I maailmasõda? Alljärgev kõlab lapsikult absurdsena, aga juhtus just nõnda. 1914. aastal tappis Sarajevos üks salaühingu liige Austria ertshertsog Franz Ferdinandi. Selle peale kuulutas Austria-Ungari riik sõja Serbiale, millest kujunes lõpuks välja I maailmasõda. Tegemist oli üheainsa kuuliga, mis tulistati isetehtud püstolist. Poliitiline juht tapeti keset päeva. Siit sai alguse 20. sajandi muster. Samamoodi hukati John F. Kennedy, Robert Kennedy, Martin Luther King, John Lennon, Olaf Palme jpt. Süüdlaseks kuulutati alati keegi hull eraklik eluheidik.

Väga kahtlastel asjaoludel said tuule tiibadesse ka II maailmasõda, Korea sõda, Vietnami sõda ja siis veel külm sõda. Oh jess, veel üks sõjapidamise viis! Külma sõja lõppedes tundus, et lõppude lõpuks on saabunud rahu. Siis aga toimus 9/11. Kui sedagi sündmust uurida, siis avastad peagi, et kõik olulised küsimused on endiselt vastamata. Seega tekib vägisi küsimus, kes selle tegelikult korraldas. Kes on selle taga, et massimeedia neid teooriaid ei kajastaks?

On üsna selge, et võimule on pääsenud omavahel konkureerivad salaühingud, kelle käes on üle poole kogu maailma varadest/varudest. Nemad ütlevad ka, mis suunas me edasi peaksime liikuma. Seda pole kuigi raske teha, kui valitsus, meedia, kultuur, meelelahutus ja tehnoloogia on sinu dikteerida.

Massimeedia ülesandeks 21. sajandil on avaldada salaorganisatsioonide ja suurkorporatsioonide pressiteateid, mitte midagi enamat. Sellepärast ei tegele ajakirjanikud enam ajakirjandusega, sellega tegelevad hoopis inimesed nagu Edward Snowden ja Bradley Manning. Seega, põhimõtteliselt käib I maailmasõda siiamaani. Tegemist on teise 100-aastase sõjaga, mis sai alguse ühestainsast kuulist, millest enamik inimesi pole isegi kuulnud või siis on ära unustanud.

***

Käisin hiljuti Haapsalu raudteemuuseumis, kus väga meeldiv vanemas eas muuseumitöötaja lisaks piletimüügile rääkis ka Eesti raudtee ajaloost. Küsisin temalt lõpetuseks, kas Haapsallu pannakse raudtee tagasi ka millalgi. “Otse loomulikult!” vastas tädi enesekindlalt ja rääkis huvitava loo.

Kui pärast II maailmasõda saabus Vene aeg, siis esimesed 15 aastat rääkisid inimesed siin-seal, et küll see stagnavärk peagi ära lõpeb ja Eesti saab taas vabaks. Aga 1960. aastateks oli eestlaste usk vabadusse kadumas ja stagnatsioonist sai paratamatus, millega lepiti. Siis millalgi 1970-ndate paiku hakkasid mõningad noored vaikselt rääkima, et Eestist saab taas vaba riik. Enamik inimesi vaatas neid noori kui kergemeelseid totusid, kes ajavad suust loba välja. Usk riigi vabadusse suurenes iga aastaga ja lõpuks see juhtuski. Seega, muidugi pannakse raudtee Haapsallu tagasi. Loo moraal: kui sa millessegi usud, siis sa saavutad selle.

Kuigi Eesti riik on vaba riik ainult paberil, siis näen ma täna täpselt samasugust olukorda muuseumitädi kirjeldusele.

Enamus vanemaid inimesi, kellega mina kokku puutun, on leppinud sellega, et maailma valitsevad kuritegelikud organisatsioonid, kes korraldasid 9/11 ja kelle heaks töötavad riikide täielikult korrumpeerunud valitsused. “Asi on kahtlane jah, aga mida sa oma Telegramiga ja Ulmefilmiga saavutada üritad?” küsivad nad ärritunult. Lootusrikkalt käivad nad valimas mõnda uut käpiknukukest või heatahtlikku ullikest, kes sinisilmselt usub demokraatiasse, korda ja seadusesse. Aga peaasi, et Savisaar ei saaks võimule. Lootus on lolli lohutus! Senikaua, kui inimesed midagi enda arust valida saavad, ei muutu mitte midagi. Sest kui valimised midagi muudaksid, siis oleks need juba ammu ära keelatud.

Kuid enamik nooremast põlvkonnast, kellega ma kokku puutun, teab, et see New World Order enam kaua ei püsi. “Ma olen siiralt õnnelik, et elan niivõrd põneval ajal kui praegu. Kogeda seda teadvuse muutust, kurjuse impeeriumi lagunemist ja anda oma panus” – midagi sellist on mulle öelnud väga paljud sõbrad-tuttavad.

Muide, pärast “Ulmefilmi” vaatamist, mis ilmus eelmise aasta augustis, on ainult üks (!) inimene mulle öelnud, et tema usub ametlikku versiooni 11. septembri terrorirünnakutest. Selleks oli Vilja Savisaar-Toomast. Loomulikult ei olnud ta mitte ühegi materjaliga 9/11 sündmuste kohta kokku puutunud, v.a see, mis on massimeedias. Ta ei näidanud selle teema vastu üles mitte mingisugust huvi, kui ütlesin, et maailmas on miljoneid inimesi, kes ei usu 9/11 ametlikku versiooni. Tsiteerides religiooniuurija Huston Smithi: “See on justkui mõtlemine, et maailma võib paremini näha, kui üks silm kinni panna.”

Mart Helme ütles Telegramile antud intervjuus, et tema ei oleks üllatunud, kui selguks, et 9/11 oli sisetöö. Üks endine õiguskantsler tunnistas mulle väikesel koosviibimisel, et ta ei oska kommenteerida 9/11 teemat, kuna ta ei ole seda uurinud. Aga huvitav, kas ma puutun kunagi kokku veel kellegagi, kes peale Vilja usub ametlikku teooriat 9/11-st? Ja kas panite tähele, et selle aasta 11. septembril ei rääkinud ükski poliitik 9/11 sündmustest. Kõik vaikivad. Sest nad teavad, et rahvas teab – väga rets!

Mis puudutab poliitikat Eestis, siis ma arvan, et see, mis siin toimub, käib umbes nii. Sarnaselt USA-le, Saksamaale, Venemaale, Hiinale ja kõikidele teistele riikidele on ka Eesti poliitikud kellegi käepikendused. See tähendab, et salaorganisatsioonid (New World Order) juhivad absoluutselt kõike, mis Eestis toimub. Meile üritatakse jätta muljet, et Eesti on vaba riik: meil on oma president, ministrid jne. Nad kõik seisavad Eesti heaolu eest. Kuid tegelikult pesitseb Stenbocki majas ja Tatari tänavas n-ö salavalitsus, kes jagab meie presidendile, ministritele, kantsleritele, suurärimeestele ja erakonnajuhtidele käske.

Nad on teinud Savisaarele, Ilvesele, Laarile, Ansipile, Tarandile, Meikarile, Krossile ja kogu sellele kambale asja väga lihtsaks: reegleid pole! Te võite üksteist nii palju sitaga loopida kui tahate; rahvast nii palju petta kui tahate; rahva raha riisuda nii palju kui tahate, aga seda kõike tingimusel, et lõpp-otsused teeme alati meie ning kõikide tehingute pealt mingi protsent läheb meie kassasse. Kui need tingimused ei sobi, siis kõrvaldame sinu! Salavalitsusel pole sooja ega külma sellest, kas Eestis on presidendiks Ilves, Savisaar, Kross või mõni muu tola. Peaasi, et sa omaksid head näitlemisoskust, tohutut ego ja võimuiha.

Salavalitsusel on hea meel, kui Kallas paneb 10 milli kõrvale, sest viiekas läheb kohe neile. Lisaks olen ma täiesti veendunud, et juhul, kui Kallas või mõni teine tüüp paneb kümneka kõrvale ja jääb priiks, siis kasutab ta alati võimalust ka järgmise klotsi kõrvale huiamiseks. Normaalne vend aga paneks ühe korraga suure summa kõrvale ja veedaks kogu ülejäänud elu kusagil looduses vaimsusega tegeledes. Sest milline normaalne inimene tahaks veeta terve elu poliitilises tripperiklubis? Ma usun, et kui teha täielik audit riigi eelarvesse, siis me leiaks, et ca 50% on iga aasta kõrvale pandud.

Niisiis, salavalitsus on andnud ego-meestele vabad käed, kuidas rahvast lollitada. Savisaar sai kohe aru, et süsteemis, mis põhineb korruptsioonil ja valedel, tagab edukuse ainult vassimine ja löögid allapoole vööd. Mida rohkem huiata, seda rohkem võidad. Kulus palju aastaid, enne kui teised erakonnad ka mõistsid, et Savisaare valem tagab edu. Sellepärast hiljutised valimised niivõrd piinlikud olidki. Aga kuna Savisaar on olnud omas teemas juba aastakümneid, siis tegi ta poisikestele ka seekord tuule alla. Selles suhtes on Savisaar mu lemmikpätt. Ta on nagu tegelane mõnest komöödiafilmist, kus maffiaboss on niivõrd naljakas, et oled veidi tema poolt.

Siis on poliitikamaastikul veel olemas terve kamp programmeeritud ullikesi, kes endaarust tõsimeeli tegelevadki riigi ja rahva heaoluga. Nad pole hingelt (juhul, kui neil on hing) halvad inimesed, vaid lihtsalt totud, kes ei ole võimelised läbi nägema, mis mängu siin mängitakse. Raske on panna inimest midagi mõistma, kui tema palk sõltub selle mittemõistmisest.

Ja loomulikult on olemas ka väiksemaid tegelasi, kes kuskil maapiirkonna vallas reaalselt teevadki tänuväärset tööd oma kogukonna nimel. Aga hetkel ma keskendun nendele tüüpidele, kes seal Toompeal ja muudes ministeeriumides transiseisundis nupule vajutavad.

Mainin siinkohal selgelt ära, et mina ei ole sugugi kindel, kas nende puhul on üldse tegu inimestega. Nii mõnedki uurijad on veendunud, et enamik poliitikuid on maavälise tulnukrassi poolt katseklaasides välja aretatud bioloogilised robotid ehk inimkloonid, kellel puudub hing ning võime näha midagi enamat kui ettesöödetud programm. See programm teenib Suurt Venda.

Kui mõni poliitik tunneb ennast solvatuna, siis siin on Sinu erakordne võimalus tõestada vastupidist. Palun anna Telegramile intervjuu, räägime kõikidest teemadest ausalt, sealhulgas 9/11 sündmustest. Ma tean, kui väga teile meeldib sellest teemast kõrvale viilida. Aga tule, räägi julgelt kõik südamelt ära – mõtle, sinust saaks legend.

***

Meie ees on avanemas täiesti uus lõputu reaalsus. Me oleme esimene generatsioon, kes ei näe end kui rahvusi, vaid kui planeet Maa kodanikke. Meie peal ei saa rakendada hirmu, sest oleme teadlikud oma igavesest teadvusest, kes hetkel on kehastunud inimese füüsilisse kehasse Maa peal. Kui meid ära tapetakse, siis kehastume kohe ümber ja sünnime uuesti, et jätkata oma siinset missiooni.

Me oleme teadvuse muutuse agendid. Meie motivatsioon ja energia pärineb telepaatilisest suhtlusest teiste eluvormidega teistest reaalsustest. Meie kosmilised vennad ja õed elavad meile kaasa ja on meile toeks. Kui sulle pole seda veel teada antud, siis järelikult pole sa veel nende küsimuste juurde jõudnud.

Lõpetuseks ütlen, et soovin lihtsalt kõigiga jagada minuni jõudnud infot. Ma ei kinnita seda ega lükka ka ümber. Ma usun, et sarnaselt massimeediale on palju informatsiooni manipuleeritud ka alternatiivmeedias. Sellepärast tulebki kogu info läbi töödelda, et terve pusle kokku panna.

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: openhandweb.org

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt