Kuula! Meditatsioon klaverimuusika saatel, mida BBC on nimetanud taevalikuks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. veebruar 2019 kell 21:19Pakume teile õhtuseks kuulamiseks loomingut Austraalia pianist Luke Howardi sulest, kes esineb Tallinnas 17. ja 18. märtsil ning annab lisaks ka privaatse kontserdi erivajadustega lastele.

 

Howard kuulub noorte heliloojate plejaadi, kes suurendavad klaverimuusika populaarsust 21. sajandil. BBC mõjukas raadiosaatejuht Mary Anne Hobbs on Howardi muusikat nimetanud “taevalikuks”. 30. jaanuaril esines Howard Sydneys Melbourne’i sümfooniaorkestri ning tehnolegendide Jeff Millsi ja Derrick Mayga, Tallinnas astub ta lavale koos viiuldaja Leena Laasiga.

Värskeima albumi “Open Heart Story” (2018) avaldas Howard plaadifirma Mercury KX all, kus plaadistavad teiste seas Ólafur Arnalds, Tom Hodge, Solomon Grey ja Lambert. Plaadil lahkab Howard purunenud suhteid, lapsepõlvemälestusi ja ajakulgemist. Ta on tegutsenud ka filmi- ja teatriheliloojana.

Luke Howardi suur kontsert toimub 17. märtsil Vabal Laval, lisaks annab ta Tallinnas 18. märtsil lamamismeditatsiooni 45 inimesele Tervendavate Helide Keskuse spaas ning privaatse kontserdi erivajadustega lastele.

 

Uuri lisaks: Piletilevi, Luke Howardi veebileht, Luke Howardi Youtube (veel muusikat!)

Foto: lukehoward.com

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt