Loome koos Ecosh´iga rahu – ühine rahumeditatsiooniga, juhendab Erki Kaikkonen

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. märts 2022 kell 19:18Keerulised ajad suunavad meid vaatama sissepoole, et saada kontakt oma sisemaailmaga. Kuna maailmas on ärevad hetked ja palju ärevust, soovime toetada inimesi tulemaks tagasi oma keskmesse. Oma sisemisse rahusse, et hoida seeläbi iseennast, oma tervist ning oma lähedasi. Sest kui me oleme rahutud ja stressis, siis see mõjutab otseselt meie tervist ja immuunsüsteemi ning me ei tunne ennast hästi. Kutsume Sind laupäeval kell 19 veebis toimuvale Ecosh’i ühismeditatsioonile, et ühendada südamed ja luua rahu meis, meie ümber ning ümbritsevas maailmas.

 

Miks on kasulik mediteerida ja kuidas see aitab luua muutust?

Mediteerimisel on palju positiivseid omadusi, näiteks toetab see meie vaimset tervist, aitab parandada keskendumist, vähendada depressiooni ja ärevushäireid. Ühiselt mediteerides saame luua rohkem rahu ja tõsta maakera sagedust. On mõõdetud Schumanni resonantsi ehk Maa sagedust (Hz) ja leitud, et ülemaailmsed ühismeditatsioonid on seda tõstnud.

Kui Sa tunned, et soovid toetust ja luua maailma rohkem mõistmist, siis ühine meie rahumeditatsiooniga. Juhendatud meditatsiooni viib läbi kogenud mediteerija, jutuvestja ja elu uurija Erki Kaikkonen. Meditatsioon kestab 17 minutit ning sobib nii kogenud mediteerijatele kui ka alustajatele.

 

Kui Sa tunned, et seda toetust vajaksid ka Sinu lähedased, siis jaga seda sündmust ka teistega. Koos saame luua rohkem rahu iseendas ja ümbritsevas maailmas.

Oled oodatud koos meiega mediteerima laupäeval, 12. märtsil kell 19.00.

Liitu rahumeditatsiooniga siin.

 

Loome koos muutust!

Sinu Ecosh

ecosh.ee

 

Loe lähemalt stressi mõju kohta siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt