Me oleme päästetud! Vaktsiinipassi saab panna linnukesi: Covid 19, Covid-21 jne

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. märts 2021 kell 15:59Me oleme inimrassina väidetavalt sadu tuhandeid aastaid siin maailmas ellu jäänud ja meie evolutsiooni järgmine suursaavutus on vaktsiinipass, ilma milleta pole edasine elu mõeldav… Kas tõesti? Järgneb Hando Tõnumaa jutustus meie liigi arengust ja võimalikust tulevikust.

 

Enamik inimesi usuvad, et nad elavad hiiglasliku pöörleva palli peal, mis tekkis iseenesest miljardeid aastaid tagasi, kui lõputus tühjuses said kokku kaks nähtamatut tolmukübet, mille tagajärjel tekkis gravitatsioon, mis omakorda hakkas veel rohkem endasarnaseid nanoosakesi kokku tõmbama. Peagi oli pall valmis ja sündis elu, kui molekulist hakkas välja arenema bakter, mis lõpuks muutus molluskiks ning see muutus kalaks. Siis jõudis kala tuulega randa ning olles vastu ranna äärt miljoneid aastaid edasi-tagasi ulpinud, tekkisid kalale alla jalad ning elu jõudis Maa peale.

Siis läks veel miljoneid aastaid mööda ning jalgadega kalast olid saanud mitu tonni kaaluvad monstrumid. Kuid järsku sadas taevast alla hiiglaslik meteoriit, mis tekitas nii suure plahvatuse, et terve pall mattus pikkadeks aastateks tohutu tolmuvaiba alla ning monstrumid surid välja.

Õnneks elasid mõned organismid siiski plahvatuse üle ning miljoneid aastaid hiljem oli jalgadega kalast saanud jalgadega loom. Mõni loom meenutas hobust, aga kuna ta pidi ennast tihti upitama, et ulatuda kõrgemate puuokste lehti sööma, muutus see hobuse sarnane olend miljonite aastate jooksul kaelkirjakuks. Mõni hobune muutus kitseks, mõni lambaks ja mõni ahvipärdikuks.

Varsti oli selge, et mõned ahvipärdikud olid targemad kui teised ning nemad hakkasid ringi käima sirgema seljaga ja peagi õppisid ka tuld tegema. See uus olend oli kõikidest võimsam ja targem, tõestades sadade tuhandete (kui mitte miljonite) aastate jooksul, et just tema on see tõeline peremees palli peal.

Läks veel tuhandeid aastaid mööda ning need olendid hakkasid leiutama rattaid ja ehitama linnasid ning looma kunsti. Vahepeal sündis Jeesus ning need olendid hakkasid tema järgi ajaarvestust pidama. Peagi olid nad juba nii kõrgele tasemele arenenud, et see olend leiutas ka meditsiini – see on teadus, mis aitab olenditel elada veel täisväärtuslikumat elu kui varem.

Siis aga saabus aasta 2019 ning üks olend otsustas süüa nahkhiire (kaugelt enda sugulane) suppi. See olend jäi haigeks ning lambist hakkas levima laustaud kõikjal üle palli.See kõikidest tugevaim olend elas üle kõik need kataklüsmid ja sajad tuhanded (kui mitte miljonid) aastad ning alistas kogu džungli, aga kui ta nüüd ei hakka iga aasta saama COVID-süsti, siis sureb see kõikidest tugevaim olend liigina välja.

Õnneks on abi olemas: selleks on Euroopa Komisjoni reisimise hõlbustamise digitõend, kuhu on ära märgitud, kas olend on saanud COVID-19 vaktsiini ja kas olend on saanud COVID-21 vaktsiini jne. Vaktsiinitootja Moderna on juba teatanud, et nende vaktsiinid on nii head, et need turvavad igasuguse “põgeneva muteerunud viirusetüve” eest.

Olendite õnneks ei pea nad ise mõtisklema, kuidas enda tervise eest hoolt kanda, sest seda teeb tema eest ära valitsus, kes olendit teavitab edaspidi kohe, kui uus tüvi ja laustaud on liikvel.

Võib-olla oskab sellele vastata keegi riigikogus, terviseametis või teadusnõukojas. Kas plaanitav Covid-21 tuleb enne või pärast suve?

Jääb müsteeriumiks, kuidas see olend siiamaani elus püsis…

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: internetKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt