EKSKLUSIIVNE INTERVJUU! Endine Pfizeri asepresident: “Sinu valitsus valetab sulle viisil, mis võib viia sinu surmani”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. aprill 2021 kell 14:18Foto: Arshad Ebrahim / YouTube

Michael Yeadon on Pfizeri endine peateadur allergiate ja hingamisteede alal, kes on töötanud ravimiuuringute juhina 32 aastat. Praegu pensionil olev tippteadlane andis 7. aprillil väljaandele LifeSiteNews eksklusiivse intervjuu, mille põhisõnumiks on see, et Suurbritannia valitsus ja valitsuse nõunikud valetavad rahvale kõigest koroonaviirusega seonduvast. Allolevas intervjuus puudutab Yeadon valitsuste silmanähtavalt võltsi propagandat Covid-19 osas, sealhulgas ohtlike variantide valet, vaktsiinipasside totalitaarset potentsiaali ning suurt tõenäosust, et tegemist on vandenõuga, mille võimalikud tagajärjed ületaksid mäekõrguselt möödunud sajandi sõdade ja massimõrvade tapatalgud.

 

“Vaata aknast välja ja mõtle: “Miks mu valitsus mulle millegi nii fundamentaalse kohta valetab?” Minu meelest seetõttu, et nad kavatsevad sind selle meetodi abil tappa. Nad kavatsevad tappa nii sinu kui ka sinu pere,” ütleb Yeadon otsesõnu.

Teadlase peamised järeldused olid järgmised:

  1. Pole “mingit võimalust”, et praegused Covid-19 variandid immuunsust vältida võiksid. See on “lihtsalt vale”.
  2. Siiski korrutavad seda valet valitsused üle kogu maailma, mis annab mõista, et tegemist pole pelgalt “oportunismi konvergentsi”, vaid “vandenõuga”. Sel ajal on meediaväljaanded ja tehnohiidude platvormid pühendunud täpselt samale propagandale ja tõe tsenseerimisele.
  3. Ravimifir
Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt