CDC otsus kinnitab vandenõuteooriat: PCR testimisega loeti ka tavaline gripp koroonaks?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. juuli 2021 kell 20:25Oma peaga mõtlema võimelised inimesed (loe: vandenõuteoreetikud) on alates koroonapettuse algusest rääkinud, et massilise PCR-testimisega loetakse nii tavaline gripp, koroona kui ka surnud viiruse fragmendid kõik üheks tulemiks (nakatunud inimesed), et õigustada piiranguid ning hirmutada rahvast. Samuti ei ole välistatud, et ka gripi surmad loeti koroonasurmadeks – mäletatavasti “läks inimestel gripp meelest ära”, nagu teatas Terviseameti peadirektor Üllar Lanno. Nüüd on aga CDC (USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskus) teatanud, et alates 1. jaanuarist 2022 tuleb kasutusele uus PCR-test, mis on võimeline eristama grippi koroonast.

 

Mitte et gripil ja koroonal erilist vahet oleks (nagu selgus minu vestlusest Eesti perearstide ja terviseametiga), lihtsalt klassikalise gripi ettekäändel poleks kogu maailma suudetud lukku panna ning isegi NPC-d poleks tõenäoliselt selle jamaga kaasa läinud.

Pannes tavalise külmetuse, gripi ja koroona kõik ühte patta, suutsid valitsused, raviametid, terviseametid ja farmaatsiakartellid näidata üle paisutatud numbreid, millega õigustati inimõiguste piiramist, põhiseadusega vastuolus olevaid inimkatseid, eraettevõtluse väljasuretamist ja lakkamatut hirmutamist.

Möödunud nädala kolmapäeval tehtud CDC avalduses seisab:

“CDC soovitab laboritel kaaluda multipleksmeetodi kasutuselevõttu, mis võib hõlbustada SARS-CoV-2 ja gripiviiruste avastamist ja eristamist. Sellised analüüsid võivad hõlbustada gripi ja SARS-CoV-2 jätkuvat testimist ning võivad säästa nii aega kui ka ressursse gripihooajale minnes.”

Nüüd oleks vaja küsida meie kohalikelt koroonakriisi juhtidelt ja vastutavatelt isikutelt: miks on vaja sellist testi, mis eristab grippi ja koroonat ning millal võetakse see kasutusele Eestis?

Tegemist on ajaloo suurima inimkonnavastase kuriteoga ja see kõik on täiesti avalik.

 

Hando Tõnumaa

 

Allikas: CDC

Foto: cdc.govKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt