Šamanistlik tähistamine Adilas: peo tõmbab alkoholi asemel käima kakao!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. mai 2018 kell 21:58Alkoholivaba pidutsemine on aina enam populaarsust kogumas. Järg on jõudnud ka Adila Puhkekeskuseni Kohila vallas, mis kutsub kõiki reedel, 18. mail oma uue, kaheksanurkse hoone Bagua soolaleivapeole. Lisaks ehitise sisseõnnistamise rituaalile toimub ka kakaotseremoonia, mis paneb aju tootma suureks koguses mõnuhormoone endorfiine ja õnnehormooni serotoniini. Kakaost tulnud energiaga saab õhtu lõpetada psühhedeelse ja voolava progressive house´i rütmis tantsides.

 

Värskelt valminud kaaskupliga suur seminarihoone “Bagua” on oma nime saanud eripärase kaheksanurkse kuju järgi. “Bagua on võimas maagilise geomeetriaga sümbol mille algupärased juured ulatuvad Mongoolia-Siberi šamaanideni. Taoistid usuvad, et selles kujundis sisaldub kogu Universium. Bagua on head energiat toov vorm mis aitab ellu viia meie elu eesmärke ja suuri plaane,” seisab sündmuse pressiteates.

Koha peremees Urmas Sõõrumaa soovib selles Universiaalse Armastuse energiaga ruumis üheskoos tähistada Elu ennast ja kogeda meie olemasolu täispotentsiaali.

Sündmus on alkoholivaba ning paiga peremees on väga tänulik kui suitsetajad kingivad endale tubakavaba õhtu.

 

Ajakava:

16:00 – 18:00
Shamanistlik rituaal uusehitise energeetiliseks puhastamiseks ning Suurelt Vaimult õnnistuse palumine. Teekonda saadab muinasteaduste ja muinastehnoloogiate uurija Tõnu Talimaa.

Eesmärgiks on kutsuda majavägedeks Suure Vaimu Loomisväed – ilmakaarte, elementide väed oma erinevate aspektidega, et nende kohalolu ja puudutus oleks püsiv ja et maja, koht ja kõik seal toimuv oleks hoitud ja kaitstud nende poolt, kannaks elusust, tervendust, kasvamist, avardumist, loomingulisust ja külluslikkust.

18:00 – 20:30
Südame avab maailmamuusik Tom Valsberg koos kreeklannast kaasa Stamatia ja sõpradega, kes viivad läbi kakaotseremoonia väelaulude saatel.
Kakaotseremooniate alustaladeks on indiaanlaste nelja ilmakaare pühitsus, väelaulude laulmine, unistuste visualiseerimine ja juhitud meditatsioonid, mis on segatud flöödihelide ja erinevate aroomidega.

Lõuna-Ameerika tseremoniaalsest kakaost tehtud jook aktiveerib südant, alandab vererõhku, kiirendab südamerütmi ja paneb aju tootma suureks koguses endorfiine ja serotoniini, mis võimaldab osalejatel tunda võimsaid ülevaid tundeid.

20.30 – 23:00
Kui kakao on südameväravad avanud, siis nauditakse vabadust ja tantsitakse hinnanguid andmata mõnusa muusika saatel end ekstaasi. Seekordse peo kosmilise DJ Sten Roosvaldi muusikalist loomet saab kuulata siit: https://www.mixcloud.com/sten-roosvald/.

 

 

Allikad ja lisainfo: Sündmuse Facebook, Tao Keskus

Foto: picspedia.ru

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt