Mis on ühist Bitcoinil ja kloordioksiidil ehk MMS-il? 2. osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. oktoober 2021 kell 9:53Foto: kollaaž / Canva.com

“Kui kellelegi pole veel kohale jõudnud, et elame põneval ja muutusterohkel ajal, siis viimane aasta on seda eriti teravalt rõhutanud. Maailmas ei ole ilmselt inimest, keda ei oleks ühel või teisel viisil koroonakriis mõjutanud. Kogu inimkond on lükatud mugavustsoonist välja, on esitatud väljakutseid nii isiklikus elus, karjääris, oma enesearengu teel, aga ka laiemalt on teelahkmetele sattunud ka väga paljud seni eksisteerinud alussüsteemid. Oleme nägemas palju äärmuslikkust, muutumas on valitsused erinevates riikides, finantssüsteem, meditsiinisüsteem, haridussüsteem ning ka laiemalt kogu senine majandusmudel ja poliitika. Lähemalt aga soovin rääkida just finantssüsteemist ning meditsiinisüsteemist ning neid mõlemaid eesootavatest suurtest muutustest. Nendest muutustest rääkides vajutan kindlasti nii mõnegi lugeja emotsionaalsetele nuppudele. Nii et edasist soovitan lugeda ainult juhul, kui te olete selleks tõesti valmis,” kirjutab krüptorahanduse fänn, ekspert ja ettevõtja, maise ja vaimse tervise edendaja ning sertifitseeritud tervendaja ja vaimne giid Asse Sauga.

Ta toob välja üheksa omadust, mis on Bitcoinil ja MMS-il ühised. Artikli 1. osas, mis ilmus eile Telegramis, selgitas Asse nelja esimest ühisosa, täna on vaatluse all viis ülejäänud sarnasust:  5) kõigutavad inimeste mugavustsooni, arusaamisi, 6) mõlemad on baastehnoloogia, mille peale uusi luua, 7) lahendavad baasprobleeme, 8) on päästepaadiks väga paljudele, 9) on saanud väga suure vastuseisu osaliseks.

5. Nii Bitcoin kui ka MMS kõigutavad inimeste mugavustsooni ja arusaamisi

Bitcoin ja teised krüptorahad ja -varad loovad oma olemusega kasutajatele palju rohkem vabadust. See vabadus seisneb selles, et võimalik on oma raha üle täielikult ise kontrolli omada. Samas, pangandussüsteem ei anna meile valikut – me hoiame oma raha pangas ning pank annab meile ligipääsu selle kasutamiseks. Sularaha on samuti panga usalduse peal ning toimib a

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt