Lugeja kirjutab: Telegram.ee on minust teinud julgema inimese

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. aprill 2023 kell 17:07Tere, Telegram! Lugesin just Hando viimast artiklit, ja mõttesse jäi kinni tema arvamus, et Telegrami töö on olnud mõttetu. (Hando Tõnumaa sõnastuses  “Mõtiskledes viimasel 10 aastal toimunu üle, jõudsin järeldusele, et mõnes mõttes oleme Telegrami projektiga täielikult läbi kukkunud” – toim.), sest igasugune jama toimub ikkagi edasi. Olles ise kõike nii ühiskonnas kui oma peas toimuvat aastaid hoolega jälginud, julgen vastu vaielda.  

 

Esiteks, tänu portaalidele nagu Telegram, Objektiiv, Vanglaplaneet jmt, ja piiritagune alternatiivpress, on alternatiivinfo jõudnud massideni, ja isegi kui suurem osa masse seda infot (veel) ei loe / ei võta vastu, järjest suurenev kontingent ikkagi loeb / võtab vastu, sest see on presenteeritud hästi ja loogiliselt, mis üldiselt apelleerib mõtlemisvõimelistele inimestele.  Ma ise olen Telegrami suure huviga lugenud peaaegu algusest peale ja see on minu silmad avanud paljude teemade suhtes, mis mind varem ei huvitanud, või millest olin asja sügavamalt analüüsimata aktsepteerinud nn. “ametliku” versiooni.  Ma olen veendunud, et minutaolisi inimesi on Telegrami lugejate seas palju ja neid tekib järjest juurde.

Telegram on olnud inspiratsiooniallikas ja moraalne tugi koroonafašismi ja igasuguste muude fašismide ajal, mis praegu toimuvad.  Te olete minust teinud julgema inimese sellega, et olete ennast praktiliselt tulejoonele seadnud ja jätkanud broadcastimist läbi paksu ja vedela, tulgu mis tuleb.  Veel enam, olete jätkanud oma tegemisi laheda huumoriga, mis annab eeskuju asjasse suhtumiseks.  Juba keskajal oli satirist kardetuim isik õukonnas, sest kui inimesel pole enam reputatsiooni, on tema võimu lõpp lähedal.  Samal ajal ei ole teie huumor mitte õel (mis meeldiks globalistidele väga, sest nad saaksid seda energiaallikana kasutada), vaid pigem südamlik ja tohutult naljakas.  Naerulagin on parim relv, seda on igasugused türannid läbi aegade kohutavalt kartnud, ja teie olete selle tekitamises meistrid.  Rõõm on pauer, ja Telegramil on seda alati olnud heldelt pakkuda, no matter what!

 Praeguste aegade pöörasus ja järjest kasvav intensiivistumine ei näita mitte seda, et ettevõtmised nagu Telegram on oma tööd asjatult teinud, vaid pigem seda, et nad on oma tööd väga hästi teinud.  Järjest rohkem inimesi on hakanud asju läbi nägema, tõele ärkama.  Võib-olla mitte nii kiiresti ja nii suurel hulgal kui me tahaksime, aga protsess on käimas, ja intensiivistub järjest.  Koos sellega on kasvanud, ja kasvab järjest suuremaks, ka push-back.  Asjade intensiivistumine ei näita muud kui seda et globalistid on hirmul, ja püüavad järjest agressiivsemalt kaotamisel olevat lahingut võita.  Nad topivad pressi artikleid sellest, kuidas kõik saab olema, et tekitada meis usku, et asjad saavad tõepoolest niimoodi olema, ja sundida meid niimoodi oma kunstlikult tekitatud illusoorse “paratamatusega” leppima.  Ometi on seegi vale.  Nad ei tea, mida tulevik tegelikult toob.  Nad ainult loodavad, et neil õnnestub meid panna seda looma selliseks, nagu nad tahavad, ja seetõttu presenteerivad nad tulevikku kui ettemääratut, mida see tegelikult ei ole ega saagi olla.

On kahju, et paljud alternatiivmeedia portaalid avaldavad samuti artikleid, milles rõhutatakse, kui vältimatu on globalistide tulevik. Ei ole üldse vältimatu, pigem vastupidi. Vernon Coleman näiteks kirjutas aasta tagasi, et kui kohe maailmarevolutsiooni ei tule, siis istume sügisel 2022 (mis on teatavasti juba läbi) kõik Klaus Schwabi mikrokorterites.  Nüüd on pool aastat möödas, aga elame nagu ennegi.  Igasugused globalistide initsiatiivid kukuvad üksteise järel kolinal läbi. USAs keelustatakse praegu drag-queenide jututunde ja üldse avalikke esinemisi, kuna omavalitsustele jõudis kohale, et tegemist on sekstöötajatega, kes ei sobi laste lõbustajateks.  Kogu trans-liikumine laseb endale praegu ühe kuuli teise järel jalga oma järjest kasvava agressiivsusega, mõrvade, vägivalla ja vägistamistega, tänu millele nad on ennast täielikult diskrediteerinud.  On ainult aja küsimus, millal nad pjedestaalilt lõplikult kukuvad. Mul ei ole midagi trans- ega muude seksuaalide vastu, mul endal on neid lähedaste seas, aga selle vastu on küll, kuidas nad oma propagandat ühiskonnale näkku suruvad ja lapsi ründavad.  Seda, mida üldine avalikkus asjast arvab, näitab selgelt Budweiseri ja Nikega juhtunu pärast seda, kui nad panid naiseks riietatud mehe naistele suunatud tooteid reklaamima.  Mis selle avaliku arvamuse selliseks kujundas?  Loomulikult alternatiivmeedia, kes LGBT-agenda kuritegusid jätkuvalt kajastab, samal ajal kui korporatiivmeedia neid vaiba alla üritab pühkida.

Teatud mõttes on LGBT-agenda tõus ja langus sarnane sellega, mis on toimumas WEF-iga, aga ka igasuguste muude globalistlike agendadega.  Klaus Schwabist on saanud karikatuur, tema üle naerdakse, keegi ei karda teda enam.  Teda tahetakse Tony Blairiga asendada?  Vahet pole, ka Blairil pole juba ammu enam mitte mingit reputatsiooni.  Miks pole?  Põhiliselt tänu alternatiivmeediale, kes on juba kaua aega mõlema kuritegusid analüüsinud ja avalikkuse ette toonud.  Samuti on järjest rohkem inimesi hakanud aru saama, et eralennukitega mööda maailma ringi sõitval kliimaeliidil ei ole asja nn. “tavainimesele” ette kirjutada, kuidas tema elama peab.  Elektriautode müük kukub, bensiin ja diisel õitsevad edasi.  Igasuguseid pööraseid uusi developmente ignoreeritakse kasvaval määral, ja needki kukuvad üksteise järel varem või hiljem läbi.  Zuckenbergi Meta on ka hea näide.  Tuli suure mürtsuga sisse, sellest pidi saama meie olevik ja tulevik, aga väga ruttu jäi kõik vaikseks – kliendipoolset huvi ei olnud, projekt kukkus läbi.  Tuua oleks veel palju näiteid, aga neist võib igaüks ise alternatiivpressist lugeda.

On fakt, et meile püütakse müüa tühikaupa, millest loodetakse, et meie ise oma mõtlemise ja käitumisega päris asja teeme. Portaalid nagu Telegram on üliväärtuslikud lugejate mõtlemis- ja käitumismallide avatumaks, inimsõbralikumaks, ja intelligentsemaks kujundamisel. Palun jätkake seda mida te teete, see on fantastiline ja ülivajalik, ja lihtsalt lisage sellele see uus ja lahe tulevikuloomine projekt, mille arenemist hakkan jälgima suurima huviga.

Teid südamest tänades ja teile jätkuvat edu soovides

Teie fänn

Inna Laugen 🙂

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt