Lugejakiri: Mis juhtuks, kui kõik inimesed oleks terved ilma igapäevaste farmaatsiatoodeteta?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. veebruar 2023 kell 17:32Foto: Pixabay / ElisaRiva

Mõelge palun minuga kaasa, see on väga lihtne terviseteemaline küsimus: “Mis juhtuks, kui kõik inimesed oleksid terved ilma igapäevaste farmaatsiatoodeteta?” Kas farmaatsiaettevõtted tahaksid, et inimesed oleksid terved ja ei kasutaks nende tooteid? Kindlasti mitte. Nad saaksid vihaseks ja küsiksid, miks sa terve oled, sa ei tohi olla terve, sa pead meie jaoks olema haige!

 

Aga arstid? Ka nemad oleksid vihased, sest ka neil on haigeid vaja.

Aga apteek? Sama asi.

Tervisesüsteem ei taha terveid inimesi, kes nende tooteid ei kasuta.

Inimesi tuleb aidata küll, aga suurem eesmärk peab olema see, et inimesed ei vajaks iga päev farmaatsiatooteid ega peaks tõestama oma tervist riigile. Üks võimalus oleks, et arstid saavad selle eesmärgi saavutamiseks raha. Eesmärgiks on püsida terve ilma igapäevaste farmaatsiatoodeteta.

Mu ema tarbis üle 12 erineva tableti päevas. Ma küsisin tema arstilt, kas on võimalik, et muudame suunda ja hakkame tablette vähendama. Arst ja apteek ütlesid: “Ei, kõik on korras.”

Nad teenisid minu ema pealt palju raha ja olid tema haiguse üle õnnelikud. Farmaatsiatööstus on bisnis! See ütleb kõik.

Nad “tekitavad” haigusi, et müüa oma tooteid, mida keegi tegelikult ei vaja. Me võitleme suure ja täielikult korrumpeerunud tervishoiusüsteemi vastu, AGA ma olen kindel, et seda on võimalik peatada, kui inimesed hakkavad mõtlema ja me teeme selle ära.

 

Kirja autor toimetusele teada.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt