Helir sai vaktsiini ja sattus koroonaga haiglasse, kas sama on olukord ka Siimuga?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. august 2021 kell 15:51Foto: kollaaž/Canva

Eesti koroonaterroristid* Helir-Valdor Seeder ja Siim Kallas sattusid mõlemad hiljuti haiglasse, teatavasti oli esimene koroona vastu ühe süstiga vaktsineeritud, seega polnud mingi üllatus, et mees peale seda koroonasse haigestus ning haiglaravi koroonastatistikal üles poole lasi tõusta.

 

Tänaseks on Helir, kes oma sõnutsi pole varem nii raskelt haige olnudki, juba haiglast pääsenud, kuid Siim on endiselt haiglas. Siimu tütar Kaja ei soovi kommenteerida, mis põhjusel isa haiglas on, kuid Delfi väidab, et 10-miljoni dollari mees on koroona vastu topeltvaktsineeritud.

Suurem küsimus on aga see, et kes annab peaministrile nõu isa haigeoleku ajal? Sest tagatubades räägitakse, et meie tegelik peaminister on ju Siim ise, kelle käepikendusena tütar Kaja koroonaterrorismi praktiseerib.

* Terrorismi all mõistetakse üldiselt vägivalla kasutamist või sellega ähvardamist poliitiliste, ideoloogiliste või religioossete eesmärkide saavutamiseks. Koroonaterroristid on need kes aitavad ellu viia ja toetavad kahjulikke koroonameetmeid ja sisulist sundvaktsineerimist.

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: kollaaž/CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt