Faktikontroll: Kohilas süsti saanud teismeline tüdruk ei surnud ära, ent minestas ja kukkus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. august 2021 kell 11:19Facebookis jagatakse postitust Kohilas vaktsineerimise järgselt minestanud tüdruku kohta, kes väidetavalt kohapeal suri. Tegu on õnneks pooltõega. Tüdruk on elus ja terve, ent tõepoolest sai süsti ja 15 minutit hiljem minestas ning kukkus näoli vastu põrandat, põse siniseks.

 

Lisaks Kohila kohalikele inimestele kinnitas Telegramile seika Kohila Vallavalitsuse avalike suhete nõunik Merle Beljäev, kelle sõnul 15. augustil Kohila Spordihoones toimunud vaktsineerimisel sai süsti 115 inimest, nende hulgas ka teismeline tüdruk, kes vaktsineerimise järgselt 15 minutit istus, siis püsti tõusis ja minestas ning põse siniseks kukkus.

“Rääkisin just eile tüdruku isaga ja ta kinnitas, et neiuga on kõik korras,” ütles Beljäev, kes viibis vaktsineerimise päeval spordihoones ning ise ka juhtumit pealt nägi. “Vaktsineerijad rääkisid, et teismelistel tüdrukutel tuleb vaktsineerimise järgselt minestamist ikka ette,” lisas ta.

Telegram soovitab omalt poolt kõigil enne sellise info edasi jagamist selle päritolu ja tõesust kontrollida.

 

Allikad: Facebook, Kohila Vallavalitsus

Foto: Khunatorn / Adobe Stock

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt