Nähtamatu deemon, püha vesi ja orjamaskid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. august 2021 kell 11:11Foto: Canva

Kõigest pooleteise aastaga on suudetud Eestis kehtestada diktatuur, kus ei kehti enam Eesti Vabariigi põhiseadus ega inimõigused, mille meie esivanemad oma elu hinnaga välja võitlesid. Kunagine Eesti Vabariigi territoorium on muudetud religioosseks inimkatsete laboriks, kus toimub testimisfaasis olevate medikamentide süstimine füüsiliselt tervetesse inimestesse ning äritegevuse süstemaatiline väljasuretamine. Umbes pooleteise aastaga on suudetud pool elanikkonnast pöörata Big Pharma religiooni usku, mille kohaselt on liikvel nähtamatu deemon, mis üritab sinu keha üle kontrolli võtta ning ainus viis sellest deemonist lahtisaamiseks on süstida sinu õlavarde kaks korda aastas püha vett. Selle religiooni piiskopi rolli on enda peale võtnud kunagised arstid ja teadlased. Nagu kõikide teiste religioonide puhul, kehtib ka Big Pharma usundis kokkulepe, et kui teadlane midagi ütleb, siis see on samaväärne Jumala sõnaga. Puudu on veel ainult süstla embleemiga lipp Pika Hermanni tornis Toompeal.

 

Kuigi 99,99% elanikkonnast on terved, raiuvad piiskopid viimased poolteist aastat, et Eestis levib enneolematu epideemia, millega võitlemiseks on vaja sulgeda ärisid, kanda häbistavat näolappi ja süstida rituaali käigus inimeste õlavarde püha vett. Sellest rituaalist on osa võtnud erinevatel andmetel üle poole Eesti elanikkonnast.

 

Kas vaktsineerimisstatistikat keegi üldse loeb?

Paar nädalat tagasi, kui külastasin Terviseameti veebilehte, võis sealt välja lugeda, et ametlikel andmetel on oma vaktsiini(d) kätte saanud ca 600 000 inimest. Üks päev hiljem oli see number tõusnud juba 700 000 peale. Kuna ma olin Balti Ketiga hõivatud, siis ei jõudnud ma sellest artiklit teha, kuid tõepoolest väitis Terviseamet siis, et 24 tunni jooksul süstiti 100 000 inimesele püha vett. Aga kellele see number ja statistika korda peaks minemagi? Vähemasti kunagisi teadlasi huvitab teadus, numbrid ja statistika kõige vähem, sest teadusest on saanud religioon.

Tõeline küsimus seisneb selles, kas need 700 000 rituaalis osalevat eestlast on üldse enam võimelised üles ärkama või on nende rong igavesti läinud?

  • Kas nad hakkavad aru saama, et valitsus valetab neile süstemaatiliselt?
  • Kas nad hakkavad mõistma, et telekas ja raadio valetavad neile teadlikult – mitte kogemata, vaid täiesti teadlikult ja nõnda iga päev?
  • Kas nad hakkavad aru saama, et valitsus ja enamik e
Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt