Avalik pöördumine: Krista Fischer, kus on eluohtlik laustaud?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. august 2021 kell 12:17Foto: kollaaž/Canva

Lugupeetud Krista Fischer,

Teie olete valitsust nõustava teadusnõukoja liige, kelle matemaatilistele mudelitele ja prognoosidele toetudes teeb valitsus kogu Eesti rahvast puudutavaid otsuseid. Need otsused piiravad inimõigusi, majandustegevust ja on kohati ka eluohtlikud, kui võtta muuhulgas arvesse vaktsiinikahjustused ja maskide kandmisest tingitud vaimne trauma.

 

Pöördun teie poole järgnevate küsimustega.

Kuidas te kommenteerite seda, et matemaatiliselt ei ole võimalik eesti elanikkonna elu ohustavat laustaudi tõestada?

Ükskõik, mida keegi arvab PCR-testidest või üleüldse viirustest ja nende tüvedest, siis eilse (26.08.2021) seisuga on Terviseameti andmete põhjal haiglaravil 103 inimest “koroona” tõttu.

See moodustab Eesti elanikkonnast 0,007% ehk 0,00% ehk matemaatiliselt mitte midagi!

Võrrand:

103 / 1 330 000 x 100 = 0,007 % Eesti elanikkonnast.

Seega on igasugune jutt nn “tohutust viiruse levikust ja ohust” puhas manipulatsioon ja Eesti rahva petmine!

See levik omab matemaatiliselt olematut protsenti ehk promilli!

Sel pole mitte mingit tähtsust mitu inimest said viimase ööpäevaga positiivse testi, sest Eesti rahvast on haiglates 0,00%.

See tähendab, et 99,99% on terved ja kõik meetmed, piirangud, põhiõiguste, kaubandusõiguste jms rikkumised ei ole mitte ainult ebaproportsionaalsed, vaid on lihtsalt üks diktaatorlik käitumine ning konkreetne “fuck you” kodanike suhtes ning ei oma viiruse levikule praktiliselt mitte mingisugust mõju, aga on mõjunud katastroofiliselt inimsuhetele, ühiskonna sisesele usaldusele, inimeste (vaimsele) tervisele ja majandusele.

 

Numbrid ei valeta – kes siis valetab?

Tänaseni pole suutnud mitte keegi, sh ka mitte prof Krista Fischer matemaatiliselt tõestada, et Eestis oleks mingisugunegi meditsiiniline hädaolukord. Kui Krista Fischer, Tanel Kiik, Irja Lutsar, Kaja Kallas, Jüri Ratas, Arkadi Popov, Andres Merits või teised Eesti vastutavad isikud äratavad elanikkonnas hirmu ja väidavad, et meie, kodanikud, levitame pandeemiat, siis on nad lihtsalt kurjategijad, kes tuleb ametlike kanalite kaudu ametist kõrvaldada!

Mitte mingit ohtlikku pandeemiat/epideemiat pole, seda pole ka olnud ning seda kinnitab Terviseameti ametlik statistika, mille kohaselt on alates koroonakriisi algusest kuni tänaseni (kevad 2020 – suve lõpp 2021, ca poolteist aastat) olnud “koroonaviiruse” tõttu haiglaravil umbes 8000, täpsemalt 8366 inimest.

Isegi kui kõik need 8366 inimest oleksid TÄNA korraga haiglas, siis see moodustaks 0,6% Eesti elanikkonnast.  (Jah, korraga haiglas oleks see katastroof, aga sellist olukorda ei oleks tekkinud isegi ühegi piiranguta – sellist katastroofi ei ole ennustanud ka kõige agaramad matemaatikud.)

Võrrand:

8366 / 1 330 000 x 100 = 0,6%

 

Terviseameti statistika:

https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonaviiruse-andmestik

(sealt valida ‘haiglaravi’)

  • Terviseameti ametliku statistika kohaselt on koroona tõttu haiglas 0,007% elanikkonnast.
  • Terviseameti ametliku statistika kohaselt on viimase pooleteise aasta jooksul kokku olnud koroona tõttu haiglas 0,6% elanikkonnast.

See tähendab, et täna on 99,99% rahvast terved. Rahval on karjaimmuunsus. Või kuidas seda olukorda muud moodi seletada? Tartu Ülikooli teadlaste sõnul on vähemalt 70% rahvast antikehad ja väidetavalt üle 60% on juba vaktsineeritud. Milleks need piirangud? Milleks vaktsineerimise sund (see ei saa ju olla teile uudiseks, et suur osa inimestest on vaktsiini teinud, et minna kinno, reisile või töökoha säilitamiseks)?

Kui 99,99% rahvast on terved, siis miks on vaja vaktsineerida vähemalt 70% elanikkonnast? Mis on teie arvates selleks vaja, et piirangutest loobuda? Mitu miljonit on riik eelmisel ja sel aastal investeerinud sellesse, et tegeleda TÕELISE probleemiga Eesti meditsiinis – haiglapersonali puudusega?

Krista Fischer, kuidas te kommenteerite seda, et matemaatiliselt ei ole võimalik kogu elanikkonda OHUSTAVAT laustaudi tõestada?

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: kollaaž/CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt