Video: dr Sucharit Bhakdi selgitab uute vaktsiinide ohtlikku mõju

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. august 2021 kell 10:50Foto: Canva

Tunnustatud epidemioloog dr Sucharit Bhakdi on taas teinud uue video, kus seletab lahti uute koroonavaktsiinide mõju inimkehale. Bhakdi juhtis enam kui kakskümmend aastat meditsiinilise mikrobioloogia instituuti Johannes Gutenbergi Mainzi Ülikoolis ning on raamatu “Koroona valehäire” kaasautor. Oma alternatiivsete koroonaviiruse seisukohtade ja Saksamaal kehtestatud sunnimeetmete järjepideva kriitikuna on tema sõnavõtud ja isik sattunud peavoolumeedia hävitavate rünnakute alla ja viimastel andmetel peab plaani mujale kolimiseks.

 

Sucharit Bhakdi vanemad on pärit Taist ja töötasid Saksamaal diplomaatilises teenistuses. Tema ema, kes on õppinud Johns Hopkinsi Ülikoolis (nüüd rahvusvaheline juhtiv teabeallikas koroonaepideemia alal) Baltimore‘is, tekitas pojas juba lapsena suurt huvi meditsiini vastu. Pärast meditsiiniõpinguid Bonni ülikoolis sai Bhakdi stipendiumi Max-Plancki immuunbioloogia instituudis Freiburgis ning Alexander von Humboldti fondi stipendiumi.

Oma videotes väljendab ta end alati väga selgelt, rahulikult ja kaalutletult ning oskab ka keerulisemaid asju selgitada kõigile arusaadavalt. Bhakdi koroona-teemalised Youtube‘i videod on jõudnud internetis miljonite inimesteni.

 

Uuringud, millele Bhakdi oma videos viitab:

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2352396421002036

IgG ja IgA ning T-raku mälu vastus infektsioonidele, SARS-CoV-2 kutsub esile tugeva adaptiivse immuunvastuse, olenemata haiguse tõsidusest.

https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371%2Fjournal.pone.0249499

Inimese IgG ja IgA vastused COVID-19 mRNA vaktsiinidele.

https://academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciab465/6279075

Kolmas IgG uuring – tsirkuleeriva SARS-CoV-2 vaktsiini antigeen tuvastati mRNA-1273 vaktsiini saajate plasmas.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7158248/

Esimene teadusuuring, mis dokumenteerib C5b-9 veresoonte kahjustusi piikvalgu 6/20 kaudu:

Täiendav mikrovaskulaarne vigastus ja tromboos raske COVID-19 nakkuse patogeneesis: aruanne viiest juhtumist.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33058948/

Olulised dito-deltalihase biopsiad 2020. aasta detsembri dokumendipiik + C5b-9 anumates. Dokitud raske ägeda respiratoorse sündroomi koronaviiruse 2 valgud naha ja nahaalusesse mikrovaskulatuuri ning nende roll raske koroonaviiruse haiguse patogeneesis.

 

Originaalvideo: MWGFD e.V. Youtube

Foto: Canva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt