Aitäh teile, armsad lugejad! Viimasel ööpäeval olime populaarsuselt kuues kohalik meediakanal

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. september 2020 kell 14:11Kes veel ei tea, siis Eesti portaalides avaldatud uudiste populaarsust saab nüüd jälgida reaalajas lehel Uudis.net, mis analüüsib sotsiaalvõrgustike andmeid ja arvutab kokku iga konkreetse uudisnupu populaarsuse igal ajahetkel. Kui vaadata seal erinevate meediakanalite populaarsust viimase 24 tunni jooksul, näeme, et vastavalt uudiste mainimiste koguarvule sotsiaalmeedias seisab Telegram.ee kuuendal kohal, edastades isegi Delfit, kes näeb Facebooki ametliku faktikontrollipartnerina suurt vaeva, et meie levikut sotsiaalmeedias piirata.

 

Suur-suur tänu teile, armsad Telegram.ee lugejad! Sellist tulemust nähes saame kinnitust, et teeme teile vajalikku asja ning leiame ka endas uut jõudu ja motivatsiooni, et mujal kajastamata uudiseid jätkuvalt teieni tuua.

Uudis.net võtab kokku 52 erinevat Eesti meediaväljaannet, kes avaldavad päevas 800+ uudist. Tavaliselt võitlevad liidripositsiooni eest Postimees, Eesti Rahvusringhääling, Delfi ning Õhtuleht, kuid üsna menukad on ka regionaalsed ajalehed ning alternatiivsete uudiste saidid.

Lisaks meediaväljaannete edetabelile avaldatakse ka uudiste edetabelit. Uudis.net näitab uudise lühitutvustust ning selle populaarsuse graafikut, pikema uudise versiooniga saab lugeja tutvuda originaalallikas.

Täna hommikul võis uudiste edetabelis 10. kohal näha ka värsket Telegrami uudist:

 

Vaata lisaks:

Portaalide edetabel: https://uudis.net/source
Uudiste edetabel: https://uudis.net/

Fotod: ekraanikuvad

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt