Ohio osariigi vastu esitati kohtusüüdistus: piiranguteks pole põhiseaduslikku ega teaduslikku alust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. september 2020 kell 9:11Thomas Renz, Ohio advokaat, on hagejate nimel esitanud kohtuasja Ohio kuberneri Mike DeWine’i ja Ohio osariigi vastu. Süüdistus: DeWine on tekitanud tohutuid kahjustusi piirangute ja muude “isoleerimismeetmete” kaudu, mille eesmärk on väidetava koroonaviiruse leviku peatamine.

(Advokaadi pressiteade on nähtav siin; kohtusse esitatud vandeadvokaadi dokument on postitatud siia. Kohtukulude katmiseks tehtud korjandus on nähtav siin.)

 

See juhtum peaks nii avalikkusele kui ka advokaatidele pakkuma suurt huvi.

Nii kõlab muljetavaldav avapauk kohtutoimikus:

“Viimastel kuudel on terveid osariike vangistatud ilma nõuetekohase menetluseta ja nüüd ähvardatakse neid järjekordsete piirangutega. Riikidevahelist reisimist on karmilt piiratud, eraelu puutumatuse õigusi on rikutud, arvukalt ettevõtteid on suletud ilma hüvitiseta ja paljusid määrusi rakendatakse ilma seaduses sätestatud nõueteta tervisehäda varjus, mis on umbes sama ohtlik kui hooajalise gripi puhang. 

Kõnealuse kohtuasja hagejaid on kõik need põhiseadusega vastuolus olevad toimingud erineval määral kahjustanud ja ilma kohtu tegevuseta jäävad need hüvitamata. Hirmuäratavam on see, et ilma kohtu tegevuseta loob kohus tulevase pretsedendi, mis võimaldab riikidel eirata põhiseaduslikke põhiõigusi, rikkudes USA ülemkohtu pretsedenti, hiilides kõrvale selliste õiguste suhtes kohaldatavast kontrollist ja õigustades selliseid toiminguid rahvatervise hädaolukorra korraldustega, ilma et neid korraldusi reaalselt läbi vaadataks – usaldage lihtsalt bürokraate, sest nad on eksperdid.“

Siin on kõige olulisem punkt: “Selles juhtumis palume alandlikult kohtul tunnistada, et poliitiline protsess ja rakendusmäärused on valedel või eksitavatel andmetel kehtetud… ning tunnistaks kriitilisust, et kõik tulevased hädaolukorra korraldused peavad põhinema selgetel ja ausatel faktidel – eriti kui sellised korraldused rikuvad põhiseaduslikke õigusi.”

Teisisõnu, välja kuulutatud eriolukord ei saa põhineda pelgalt meelevaldsel käskkirjal. Inimesi ei saa lukustada ja piirata neil teenida elatist või suhelda teiste inimestega lihtsalt seetõttu, et riigiasutus otsustab selliseid korraldusi anda.

Kui see juhtum läheb kohtusse, avaneks uks faktide ja teaduse esitamisele.

Hagejate advokaat Renz on sellest teadlik ning tema dokumendid on täis julgeid ja täpseid faktiväiteid:

“Ohio COVID-19 juhtpaneeli hiljutised andmed näitavad, et juhtumite “tõusulaine” on kõigest testimise tõusulaine. Riik läks paarilt tuhandelt testilt 25 000 testile päevas. COVID-19 positiivsuse määr on püsinud üsna stabiilne, kuid teste on olnud rohkem. “

“Hädaolukorra väljakuulutamisel kuulsime igapäevast trummipõrinat COVID-19-ga seotud ohtude ja surmajuhtumite kohta. Nüüd, kui juhtumite suremus on osutunud ligikaudu samaks kui iga-aastane gripp…, ei ole need [suremuse] näitajad enam avalikkuse jaoks hirmutavad. Seetõttu ei näe riik surmajuhtumitest rääkimises piisavat mõju ja on hakanud selle asemel rohkem testima, et nad saaksid meile öelda, et juhtumeid on rohkem.”

“PCR-teste peetakse tavaliselt vahendiks selle tuvastamisel, kas patsiendil on COVID-19. Probleem on selles, et PCR-testi leiutaja, kes pälvis leiutise eest Nobeli keemiapreemia, väitis konkreetselt, et test ei sobi ega pole loodud haiguste diagnoosimiseks. PCR-testimisega on probleeme, sest PCR-testimine ei suuda tuvastada, kui palju viirust inimeses esineb. Mittetäielike viirusjälgede olemasolu ei tähenda, et inimene oleks nakatunud haigusesse – see on osa põhjusest, miks PCR-testidel on kõrge valepositiivsete tulemuste määr.”

“… Testimiseks pole isegi tõelist standardit … Selle asemel on meil arvukate müüjate poolt arvukalt teste, millel võib olla või mitte olla sarnane standard selle kohta, mida tähendab “omada” COVID-19. CDC, kuberner ja ODH [Ohio tervishoiuministeerium] teavad seda, nii et nad on võimaldanud diagnoosida juhtumeid sama mõttetute kriteeriumide alusel nagu köha kogukonnas, kus väidetavalt eksisteerib COVID.”

Järgnev tsitaat on tõlgitud lihtsamasse eesti keelde: “Samuti tuli ilmsiks veel üks dokument, mis on kriitiline avalike COVID-19 andmete äärmiselt eksitava olemuse demonstreerimisel. COVID-19 testi juhiseid käsitleva FDA avaldatud dokumendi lk 39 viimases lõigus on järgmine tsitaat: ‘Kuna 2019-nCoV kvantifitseeritud viirusisolaate pole saadaval (viirust ei ole isoleeritud), kasutatakse selle asemel oletusi’.”

Küsimus, mille juurde see meid viib, on see, kui täpne saab olla määratlemata viiruse testimine … ? Kui haigusega seotud hädaolukorra deklaratsiooni alusel soovitakse meie vabadusi piirata, kas ei peaks olema nõue, et haigus oleks vähemalt määratletud?

Nagu näete, ei vaielda selle juhtumi üle mitte ainult põhiseaduslikel põhjustel, vaid ka sügavatel teaduse teemadel. Hagejad ei aktsepteeri “ekspertide Sõna”.

Pole mingit põhjust, miks nemad või keegi teine peaks alla andma ja leppima.

Ohio pimeduses paistab ere valgus.

 

Allikad: Jon Rappoport (NoMoreFakeNews), Renz Law, GoFundMe

 

 

Toimetas Madis Mark

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt