Ligi: Reformierakond on teistest usaldusväärsem

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. november 2013 kell 10:08Reformierakonnal on miski, millega ta on kõvasti usaldusväärsem kui ülejäänud – see on arusaamine majandusest ja rahandusest, ütles rahandusminister Jürgen Ligi, vahendab ERR.

 

Postimehe laupäevalisale Arter antud intervjuus toonitas Ligi, et selle usaldusväärsuse mahamüümine erakonna toetuse tõusu nimel oleks lubamatu ja ka täiesti tarbetu.

“Sotsiaaldemokraatia on asotsiaalne,” kommenteeris Ligi Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ettepanekuid tõsta ettevõtte tulumaksu, tööjõumakse ning kehtestada astmeline tulumaks.

“Üldise heaolu nimel – ja seda on palju tõestatud – ei tohi maksudega üle koormata tööjõudu ega kapitali, aga nemad tahavad maksudega just seda teha, tõrjuda investeeringuid ja kvalifitseeritud töökohti, järelikult võtta inimestelt töökohad ja teenimisvõimalused,” rääkis rahandusminister ning lisas ka, et ta ei eristaks Keskerakonda sotsiaaldemokraatidest.

 

Allikad: ERR, Postimees +

Foto: Kaupo Kikkas / Riigikantselei / Wikimedia Commons

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt