Peaministriks pürgiv Kallas: ma toon teistviisi mõtlemist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. veebruar 2014 kell 9:42Reformierakonna juhatuse ja riigikogu fraktsiooni liikmed kohtuvad täna Euroopa Komisjoni asepresidendi Siim Kallasega, kes teatas nädala eest, et on valmis Eesti valitsusjuhi kohale asuma, vahendab ERR.

 

Siim Kallas ütles Postimehele, et kohtumisel ei sünni veel mingeid otsuseid järgmise valitsuse kohta, vaid tegu on arvamuste vahetusega.

“Peaminister ei ole kusagile lahkunud, mingeid koalitsiooniläbirääkimisi ei käi,” ütles Kallas, lisades, et ta ei saa oma poliitilisest programmist rääkida enne oma erakonnaliikmetega korralikult nõu pidamisest.

Ta tunnistas, et tema vaated erinevad mõnevõrra Andrus Ansipi vaadetest, öeldes: “Mina olen täiesti teistsugune, ma toon mingeid muid ideid ning teistviisi mõtlemist.”

Kallas nentis ka, et Reformierakonda ümbritseb teatud umbusalduse väli: “Usaldus on täielik siis, kui ajakirjandust ei ole olemas. Kui keegi kogu aeg küsimusi esitab, siis on ka kahtlused. Mina arvan, et see kahtlustega variant on parem.”

 

Allikad: ERR, Postimees

Foto: Küllike Rooväli, PM / Scanpix Baltics

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt