Ojuland eitab manipulatsioonis osalemist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. mai 2013 kell 11:27mpuse-400-10252012

Europarlamendi saadik ja Reformierakonna Lääne-Virumaa piirkonna juht Kristiina Ojuland kinnitas, et temal piirkonnaliikmete e-hääletamise paroolidele juurdepääsu pole ja mingis manipulatsioonis ta samuti ei osalenud, kirjutab ERR.

 

Eesti Ekspress tõi avalikkuse ette, et Lääne-Virumaal liitusid mõned päevad enne 2011. aasta Reformierakonna juhatuse valimisi erakonnaga mitmed vanainimesed, kes osalesid hiljem enda teadmata juhatuse valimistel e-hääletamise kaudu.

Reformierakonda kuuluv peatselt 90-aastaseks saav Heli Laine Sinijärv osales erakonna juhatuse valimistel samuti e-hääletuse kaudu, ehkki tal ei ole arvutitki, ning vanaproua väitis “Aktuaalsele kaamerale”, et hääletamiseks küsis temalt telefonitsi nõusolekut Kristiina Ojuland.

Ojuland ütles ta intervjuus ERRi raadiouudistele, et ajaleheartikkel oli talle ebameeldivaks üllatuseks ning kinnitas, et mõistab süüd omamata juhtunu teravalt hukka.

 

Loe pikemalt: ERR

Foto: ucsf.edu

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt