Ojuland loobus kohtuteest Reformierakonna vastu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. august 2013 kell 9:04 

Tänavu suve hakul Reformierakonnast välja heitmise järel partei vastu kohtuteed lubanud Kristiina Ojuland andis nädalavahetusel arvamusloos Delfile mõista, et ei hakka endist koduparteid kohtusse kaebama, vahendab BNS.

 

Laupäevases arvamusloos Delfis tunnistas Ojuland, et kui ta erakonnast välja heideti, oli see talle emotsionaalses mõttes suur kaotus ning keeruline üleelamin ning seetõttu oli ta valmis alustama kohtuteed oma liikmelisuse taastamiseks. “Olen vahepealsel ajal suhelnud mitmete usaldusväärsete ja asjatundlike nõustajatega. Ära hakka jändama, tegele asjadega, mis ei ripu pommina su jala küljes – niisugune on domineeriv hoiak. Kodustele ja sõpradele on tähtsam muidugi inimlik pool. Selle asemel, et vaielda kohtus meedia tähelepanu all suure organisatsiooniga, peaksin minema oma eluga edasi ja tegelema asjadega, mis tähtsad nüüd ja praegu,” kirjutas Ojuland.

Tema sõnul oleks väga naiivne arvata, et valitseva võimuerakonna ja selle sisesüsteemide vastu kohtusse minnes Reformierakonna peene PR-masinavärk taas turmtuld andma ei hakka. “Silvergate’i, Autorollo ja teiste meediatulekahjude läbi karastunud partei mainekujundajad on igal hetkel valmis mind taas üle valama süüdistustega, mis lähtuvad järeleproovitud valemist – pooled ikka usuvad,” kirjutas Ojuland Delfis.

Ojulandi sõnul tuli huhtunuga rahu tegemine läbi mõistmise, et enda liikmelisuse taastamine Reformierakonnas on primitiivselt väljendudes lihtsalt mõttetu. “Ansipi juhitud erakond ei ole kindlasti see, kuhu tahaksin kuuluda. Läbi ja lõhki liberaal olen ju endiselt, parteipilet maailmavaadet ei määra,” märkis Ojuland.

Reformierakonna juhatus otsustas partei sisevalimistel e-hääletuse skandaali sattunud Euroopa Parlamendi liikme Kristiina Ojulandi parteist välja arvata juuni alguses.

 

 

Allikad: BNS, Delfi

Foto: Marbella112 / Wikimedia Commons

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt