Telegrami FB-live 1.12.2021: mida teha siis, kui on täielik kopp ees? :)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. detsember 2021 kell 10:23Foto: Canva

Eile hommikuses Facebooki live´is arutasime pisut, mida teha kui on kõrini kõigest. Miks inimesed on vait? Kas üldse on mõtet midagi teha? Samuti rääkisime koroonameetmetest ja nende iseenda jaoks õigustamisest. Kuidas õigustad neid enda jaoks sina, kui õigustad? Miks inimesed ei julge rääkida vaktsiinikahjustustest oma nime ja näoga?

 

Toome välja ka mõned lugejate/vaatajate kommentaarid:

  • Loen ja kuulan teid ning see annab hingekosutust, et ma pole siin õudses maailmas üksi.

 

  •  Elan ise Soomes ja vaadates millega Eesti tegeleb, siis halloo. Soomes keegi ei vaata, ei küsi kas ja kes sa oled. Kõiki koheldakse võrdselt.

 

  • Võimud peavad aru saama, et vasturinne on olemas ja iga hääl loeb. Me ei saa raskes olukorras alla anda, sest raskeks alles läheb. Teie stuudio on hetkel võimsam kui kamp relvastatud mehi.

  • Tehke artikkel kus seletab täpselt kuidas vastata politseile kui maski käseb ette panna või mis teha kui töökoht nõuab vaktsineerimist. Mis õigused üldse meil on. Väga paljud teavad et see kõik on vale, aga ei tea, kuidas teatud olukorras käituda.
  • Homme tänavale, maha valitsus. Aitab pea liiva alla peitmisest.
  • Ikka edasi ?? Veetilk teeb ka kivisse augu. Tulemus ei tule kiiresti.

  [stream_video src="https://w

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt