Kaja Kallas, Tanel Kiik ja Co inimsusevastaste kuritegude eest tribunali alla?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. detsember 2021 kell 20:07Foto: Canva

Minister Tanel Kiik on üsna koroonapettuse algusest teatanud, et ainus väljapääs (olematust) pandeemiast on vaktsineerimine. Tänaseks peaks lollilegi selge olema, et “pandeemia” kestab senikaua, kuni masstestimist ära ei lõpetata. Samamoodi, nagu pole maskidest kasu “viiruse leviku takistamisel” (loe positiivsete PCR-testide statistika), pole ka vaktsineerimisest kasu, sh ka kolmandast, neljandast, viiendast… sajandast süstist. Aga oma hinge ja Eesti rahva farmaatsiakartellidele maha müünud Kiik ütleb, et “see viirus saab kõik inimesed kätte”. Kuna enneolematu vabatahtliku sundvaktsineerimise tagajärjel on Eestis tänava surnud ca 3000 inimest rohkem kui viimase kümne aasta keskmine, tekib küsimus, kui kaua laseb rahvas Kiigel, Kallasel jt veel valetada ja kas Kiik-Kallas on valmis võtma vastutuse nende surmade eest? Loo lõpust leiad ka Youtube’is leviva halenaljaka video, millest saad teada, mida Kaja Kallas vastab küsimusele, kas ta on mänginud mõttega, et ta võib sattuda inimsuse vastaste kuritegude süüdistusega tribunali alla…

 

Väidetavalt koroona tõttu on haiglaravi vajanud ca 11 000 patsienti, vaktsiini kõrvaltoimetest on teatatud ca 6000 juhul.

Eestis on kahe aasta jooksul väidetavalt koroona tõttu haiglaravi vajanud 11 000 patsienti, see teeb ca 5500 patsienti aastas, kuid vaktsiinidest tingitud kõrvalmõjusid (sh vaktsiinikahjustused) on teatatud 6000 korral. Juhime veel kord tähelepanu tõsiasjale, et ainult koroona tõttu pole haiglas ilmselt mitte kedagi, kuna 99% juhtudel on patsientidel olnud erinevad tervisehädad koos koroonaga. See tähendab, et aastas satub koroonaga haiglasse sama palju inimesi, kui teatatakse vaktsiinikahjustustest. Seega, milles on asja point?

Enne laustaudi perioodi ehk aastal 2019 oli ametliku statistika kohaselt Eestis haiglates rohkem abi vajavaid patisente kui 2020. aastal. See tähendab, et tegelikult pole mitte mingit pandeemiat Eestis olnud. Samuti ei registreeritud Eestis möödunud (2020) aastal ka liigsuremust, kuigi meil oli väidetavalt pandeemia. Küll aga on käesoleval (2021) aastal registreeritud ligi 3000 liigsurma ja seda enneolematu vabatahtliku ja sunniviisilise vaktsineerimiskampaania saatel.

Tänase seisuga (22.12.2021) on terviseameti statistika kohaselt intensiivravil 16 inimest, mis moodustab Eesti elanikkonnast 0,00123% ehk ümmarguselt 0,00..% ehk promilli.

Võrrand:

16 / 1 300 000 x 100 = 0,00123

Kas pandeemia on läbi?

Milleks see massvaktsineerimine?

Meil on rohkelt näiteid üle maailma, et isegi 90+%-lise vaktsineeritusega piirkondades on haiglates koroona tõttu rohkem inimesi kui mujal.

 

Ülemöödunud nädalal käis koroonaterrorist Tanel Kiik ETV-s rääkimas, et vaktsiinid on ohutud ja et Ravimiametile on teatatud kõigest 6017 vaktsiinikõrvaltoime juhust. Ilmselgelt on reaalsed kõrvaltoime juhud kordades suuremad, kuna me kõik teame juhtumeid, kus inimesel on peale vaktsineerimist tekkinud tõsised tervisehädad, mille peale perearst on öelnud, et sellel pole vaktsiiniga mingit seost.

Aga isegi kui see 6000 vaktsiinikõrvaltoime juhtu on objektiivne number, siis mis on kogu selle asja point, kui kahe aasta jooksul on haiglas abi vajanud 11 000 inimest?

Tänasest Delfist saab lugeda, et vaktsineerimise tagajärjel suri 23-aastane noormees.

 

Kui kaua laseb rahvas Tanel Kiigel, Kaja Kallasel ja Co-l veel valetada?

Jätame lõpetuseks halenaljaka video, kus Kaja Kallas vastab talle Facebooki kaudu esitatud küsimusele:

Kas olete mänginud mõttega, et ajad muutuvad ja võite sattuda inimsuse vastaste kuritegude süüdistusega tribunali alla? Kas kaaluksite sel juhul põgenemist ja enda välimuse muutmist?

Kaja Kallas:

“Ma ei tea millest te räägite… kui keegi tegeleb inimsuse vastaste kuritegudega, siis loomulikult ta peab arvestama, et ta satub tribunali alla, aga mina sellega ei tegele. Vastupidi, ma tegelen sellega, et inimeste elusid päästa ja hoida ühiskonda võimalikult avatud, mis tähendab tegelikult ka vaimse tervise murede vähenemist, kui kõik saab toimida nii nagu on.”

 

Noh… rumaluse vastu ei kasva veel ühtegi ravimtaime…

Aga kirjastuse Reval Buch värske raamat “Mask maha!” sisaldab Eesti koroonafaktidel ja statistikal põhinevat põhjalikku eessõna, milles on piisavalt tõestusmaterjali, et nii Kaja Kallas, Tanel Kiik kui ka kõik teised kodumaised koroonaterroristid saab inimsusevastaste kuritegude eest tribunali alla anda ja süüdi mõista.

 

Hando Tõnumaa

Foto: CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt