FB-live 8. märts: “Pealtnägijast”, ukrainlaste kannatustest ja ettevõtjate Stockholmi sündroomist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. märts 2022 kell 17:13Foto: ekraanikuva

8. märtsil Facebooki eetris olnud live´is seletasime veelkord lahti selle, mida “Pealtnägija” toimetus keeldus on kallutatud saatelõigus kajastamast: et Telegram ei ole pooldanud ega õigustanud Ukraina sõda; et oleme kõik tohutu infosõja keskmes ja Ukraina sõja suurimaks kannataks on teadagi ukraina inimesed, keda tuleb aidata.

 

Samuti võtsime luubi alla möödunud reedel meediasse paisatud rühma ettevõtjate avalduse, et nad plaanivad ise omaalgatuslikult 11. märtsist koroonameetmete järgimise ja kontrollimise lõpetada ning kuidas suurem osa ei julgenud sellega liituda. Stockholmi sündroom?

Muide, kõik saavad piirangutest loobumise aktsiooniga liituda ka Facebookis (ja nõnda ettevõtjaid julgustada), kuigi täna teatas peaminister Kaja Kallas, et piirangud lõppevad võib-olla juba sel nädalal. Huvitav, kas ettevõtjate avaldusel oli selle otsusega mingit pistmist?

Kuna viimasel nädalal toimunud on olnud räsiv kõigi jaoks, läks live meie arvates ka veidikene lappama, kuid selle peale ütles üks vaataja, et lappama ei läinud mitte live, vaid maailm on lappes. Saate lõpuminutitel kadus meile teadmata põhjustel mõneks ajaks ära ka heli.

Aga igatahes – meeleolukat vaatamist:

 

Ja live´i

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt