Ülemaailmne Miljoni Maski marss toimub ka Eestis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. november 2013 kell 11:04(Interneti)vabaduse eest seisev ülemaailmne võrgustik Anonymous kutsub 5. novembril kõiki vabaduseihalejaid üles Million Mask Marchi raames mask ees tänavale astuma, et näidata meelsust igasuguste vabaduste kitsenduste vastu. Tänaseks on üritusega liitunud üle 400 linna kogu maailmas.

 

Tallinnas kogunetakse rahvaalgatuse Teeme Koos eestvedamisel teisipäeval, 5. novembril kell 14 Kanutiaia pargis, edasised peatuskohad on kino Sõpruse esine plats ja Toompea lossi plats, igas peatuskohas peetakse ka kõne. Marss lõpeb Kanutiaia pargis, kus meeleavaldajatele esineb hip-hop artist Lammu/Pan De Mic.

 

Tallinna ürituse Facebookis seisab:

Anonymous kutsub sel päeval kõikjal, üle terve maamuna kõiki vabasid, arukaid ning hoolivaid Inimesi protestimarsile, seismaks ülemaailmse toetusavaldusena kõikjal üheskoos, ühtse Inimkonnana ja üksmeelse toetusena enda vabaduse ja õiguste eest!

Meil pole enam vabadust! Meid jälgitakse kõikjal ja Me kõik oleme juba ammu sihikul. Me oleme vaid sammu kaugusel orjandusühiskonnast! Meie valitsused on Meid reetnud, nad on Meid maha müünud suurkorporatsioonidele ja ülemaailmsetele panganduskartellidele. Meie eest varjatakse kogu tõde söögist, veest ja vaktsiinidest, mis on erineval moel mürgitatud, nõrgestamaks Meie Immuunsüsteemi. Meile pritsitakse igapäevaselt lennukitelt kaela alumiiniumi, baariumi, strontsiumi ja muid kemikaale ning nanoviirusi, mis põhjustavad senitundmatuid haigusi. Meie elu ja looduskeskkond on arutu ületarbimise tagajärjel peaaegu et hävinenud. Meid kiiritatakse kõikjal ülivõimsate elektromagnetkiirgustega ja vaikitakse nende tegelikest kahjustavatest mõjudest. Meid ravitakse medikamentidega, mis mitte ei ravi Meid, vaid tegelikkuses hoopis kahjustavad Meie tervist. Meie ajalugu on võltsitud ja emakeel aina enam võõrsõnadega ära lörtsitud. Meie rahvas on pimestatud alkoholiga ja tv-st tuleneva ajupesuga. Meie laste isad on pagendatud välismaale. Meie rahvust ja kogu muu maailma rahvastikku hävitatakse vaikselt ning sihikindlalt aina enam sisseimbuva multikultuursusega. Meid aetakse nimme tülli siinsete venelastega ja hirmutatakse vene ohuga, sundimaks Meie noormehi osalema ülemaailmsetes veristes vallutussõdades. Meie ajakirjandus on kallutatud ja ei räägi Meile olulisi teateid tegelikkusest. Kas Teie Inimesed, siinsed kodanikud tõesti lepite kõige sellega lihtsalt vaikimisi või on ehk aeg ajada sirgu oma seljad ja hakata ise enda elu korraldama. 0n aeg hakata elama kooskõlas, hoolivuses ja armastuses. 0n aeg lõpetada kõik ülemaailmsed sõjad ja töötava rahva aina suurem ja sihikindlam orjastamine. 0n aeg võtta tagasi Meie endi kodumaa ja hakata siin ise otsustama selle üle, mida Me tegelikkuses vajame. Me ei vaja enam erakondi ja palume neil laiali minna, andes üle võimu kohalikele rahvakodadele. Me ei vaja enam mitte esindusdemokraatiat Me vajame suhtlustasandil tekkivat kodanikevõimu. Me ei taha enam maksta elektri, kütte ega kütuse eest, vaid nõuame kõigi nende priienergia seadmete, mida juba sajandijagu kogu maailma rahvaste eest vaka all hoitud, legaliseerimist ja rahva heaolu teenistusse andmist.

Me anname võimulolijatele mõista, et see Inimvaenulik poliitika ei saa enam edasi kesta, sest Meist siiatulnutest, ei saa mitte kunagi orjasid, Me oleme VABADENA sellesse VABASSE MAAILMA SÜNDINUD ja tahame ka VABADE INIMESTENA siin ka edasi ELADA…

Just seetõttu sammume Me sel päeval kõik koos, perede ja sõprade, laste ja töökaaslastega, üksmeeles kogu maailmaga, andes valitsejatele mõista, et Me tahame elada TEISITI…

Miks ei võiks Me olla palju hoolivamad ja Inimlikumad, näiteks nagu siin.

 

Marsil osalejatel on soovitatav kanda Anonymouse “firmamärgiks” kujunenud Guy Fawkesi maski, mida saab soetada näiteks siit või Youtube´i laaditud õpetuste järgi ise valmis teha.

Üleilmse marsi algatajateks on Anonymous, WikiLeaks, The Pirate Party, Occupy and Oath Keepers Unite Marchers, vilepuhujad ja häktivistid. Leheküljel millionmaskmarch.org seisab: Kõik, kes väidavad, et tunnevad kedagi, kes juhib MMM-i, teab Anonymousest väga vähe. Ei ole olemas ametlikku lehekülge ja keegi ei ole juht: see on liikumine, mitte organisatsioon.

 

Allikad: Million Mask March, MMM FacebookVanglaplaneet, MMM Tallinn Facebook

Foto: radiofreedom.us

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt