Vabamüürluse uurija: Infoajastul on lihtne inimteadvusega mängida

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. oktoober 2013 kell 14:34reaalsus20. septembril andis Rootsi veebiraadiole Red Ice Creations intervjuu esoteerik ja kirjanik Frater X, kelle sulest on ilmunud nii ilukirjandust kui ka populaarteaduslikke uurimusi. Ta uurib vabamüürluse ajalugu, esoteerilist filosoofiat ja salateadusi ning on mitme esoteerilise ordu liige. Frater X on üks hinnatumaid vabamüürluse spetsialiste.

 

Mida tähendab salajane sõda inimteadvusele?

See on infosõda meie tajudele. Me näeme seda kõikjal enda ümber – Süürias, Afganistanis, Pakistanis jm –, kus tapetakse süütuid inimesi droonide ja pommidega, kuigi see on ÜRO eeskirjade järgi seadusevastane. USA luureagentuurid ja valitsus on ise oht teistele riikidele, mõjutades meie teadvust väärinfoga ja ehitades üles võltsreaalsuse, mis tagab neile endile immuunsuse. Nendes riikides, kus kasutatakse keemiarelvi, on USA tegelikult ise varustaja – ent meie arusaamad maailmast sõltuvad sellest infost, mida me tajume.

 

Miks tahetakse inimeste reaalsustajuga manipuleerida?

Kindlasti tahetakse inimesi kontrollida kõikvõimalikes praktilistes valdkondades nagu tootlikkus ja ressursid, kuid ma arvan, et sügavamal peitub domineerimis- ja kontrollivajadus. Inimkond läbib pidevalt tsükleid, kus võetakse kasutusele vanad ideoloogiad, pakendatakse need uude kuude ja kasutatakse inimeste kontrollimiseks. Heaks näiteks on religioon, mis oli suurepärane mõistusekontrolli vahend koloniseerimisajastul Inglismaal, Hispaanias ja Prantsusmaal. Henry VIII ja James I mõistsid seda väga hästi – ajalugu oli neile õpetanud, et rahvast saab hoida kontrolli all usu abil, kasutades asjakohaseid institutsioone ja ametimehi.

Praegune elektroonikavahendeid täis ajastu on ideaalne manipuleerimiseks, kuna inimesi on kerge infotulvas eksitada. Järjepidevat militariseerimise laienemist, mida me tänapäeval näeme, juhib “sõjavastane“ president Obama, kes lubas lõpetada sõja Iraagis ja sulgeda Guantanamo Bay vangla. Selle asemel näeme, kuidas tahetakse alustada sõda Süüriaga, ja isegi, kui praegu on olukord diplomaatia abil lahendatud, võidakse ühel hetkel öelda, et proovisime, aga ei olnud kasu. Astutakse järgmine “sõjavastane“ samm – tulistatakse välja raketid. Samal ajal on USA valitsuse jaoks aktsepteeritav, et Iisrael kuhjab endale massihävitusrelvi ja laseb sel okupeerida Süüria territooriumi Golani kõrgendikul.

Inimesed ei adu, kui kerge on mängida meie reaalsustajuga. Enne Mehhiko sõda oli USA territoorium pool sellest mis tänapäeval. Ameerika-Mehhiko sõjas, mis toimus 1846–1848. aastal, vallutati suur osa maad endale ja nüüd kutsutakse immigrantideks neid inimesi, kes on seal tegelikult elanud tuhandeid aastaid. Oleme ise okupeerinud võõraid alasid, tehes seda kõike false flag operatsiooniga, öeldes, et Mehhiko valitsus ise ründas meid. Kahtlane, kas pole?

mehhiko  s_Ąda

 

False flag operatsioonide nimekiri on pikk, ja seda just meie endi teadmatuse tõttu sellest, mis tegelikult toimub: USS Maine’i sõjalaeva uputamine Havanna sadamas, et õigustada sõda Hispaaniaga 1898. aastal; Lusitania reisilaeva uppumine Saksa allveelaevastiku ohutsoonis, täidetud sõjavarustuse ja tsiviilisikutega, viis USA Esimesse maailmasõtta; Pearl Harbour – USA lasi 2000 sõduril hukkuda, sest 80% USA kodanikest ei tahtnud osa võtta Teisest maailmasõjast, pärast aga oldi kohe nõus.

Järgnevad Vietnami sõda, mille tõukeks sai 1964. aastal toimunud Tonkini lahe intsident. Huvitaval kombel on sõja alustamiseks kasutatud mereväeluuret ja kui mõelda luuramisele, siis ei ole paremat luurajat kui reisiv meremees ise. Ka Lahesõda sai samuti alguse tänu PR-ettevõttele, kes ütles, et Iraagi sõdurid võtsid imikuid inkubaatoritest välja ja jätsid nad surema, kuid nüüdseks teame, et see oli täielik vale.

9/11 intsidendiga ei olnud Iraak seotud, kuid nüüd on seal hukkunud arvatavasti miljon inimest ja kes teab, kui paljud veel surevad, sest Fallujah’s kasutati rünnakus vaesestatud plutooniumi, mis tõi kaasa väärarenguga laste sündimise, mis kestab tänase päevani.

911

Miks me sõdimine ja vallutame?

Me võitleme territooriumi ja ressursside pärast, kuid probleemiks on see, et igal pool on inimesed ees. Ameerika kodusõja lõuna ja põhja vahel 1861–1865. aastal võitis põhi, sest neil olid raudteed. Seejärel valiti 1876. aastal president: Samuel J. Tilden  esindas demokraate ja raudteeparunite klanni kuuluv Rutherford B. Hayes esindas vabariiklasi. Kuigi Tilden kogus rohkem hääli, tehti kompromiss, mis paigutas presidendiks Hayesi, et ta vabastaks lõuna sõduritest ja jätkaks sotsiaalset insenerlust.

civil-war-soldiers

 

Seejärel tulid koolireformid ja kõiki lapsi sunniti koolis käima. Õpetati alati õigeks kellaajaks kohaletulemist, et tulevikus kulgeks kõik süsteemi järgi. Õpetati allumist õpetajale, juhatajale, treenerile – rahvuslust treeniti sinnamaale, et inimene ei mõtleks oma kastist väljapoole ega esitaks küsimusi. Treeniti mõttetute kooliharjutuste tegemist, kuni kell heliseb, et inimene harjuks rutiiniga.

Tööstusliku impeeriumi ülesehitamiseks ja kontrollimiseks oli vaja ka põlisrahvad ära hävitada. Esimene asi, mis Rutherford Birchard Hayes Valges Majas tegi, oli sõja kuulutamine indiaanlastele – sõda lääne ja ida vahel. See oli tööstuse ja sõjatööstuse partnerlus, mis tänaseks on tekitanud maailma kontrolli all oleva patriotistliku tarbimisühiskonna.

 

Kes on kõige selle taga?

Dünastiad ja vereliinid, kellest on kirjutanud Anthony Cyril Sutton, John Coleman, G. Edward Griffin, Carroll Quigley jpt. Loodetakse, et ei hakata uurima minevikku, aga kui seda tehakse, siis on aeg läinud edasi koos uute sündmustega. Selge on see, et sõdimisega proovitakse luua uut maailmakorda. Sellest rääkis ka George H. W. Bush 11. septembril 1990, öeldes, et see aeg tuleb pärast külma sõda.

John Lennon on parafraseerides kuulsat kõnekäändu „aeg ravib kõik haavad“ öelnud, et “aeg lõikab haavad kõigi kandu“ (time wounds all heels). See haavu lõikav aeg, milles me elame, on täis tähelepanu kõrvalejuhtivaid uudiseid. Arvan, et me ei peaks järgima kellegi sõnu või tahtmist, vaid tegema seda, mida ise soovime, sest vastasel juhul elame kellegi teise loodud valedes ja süsteemis.

 

Kuula saadet siit.

Frater X blogi  ja veebilehekülg

Fotod: redicecreations.com, tc.pbs.org, washingtonpost.com, danmillerinpanama.files.wordpress.com, rt.com, paingeneticslab.ca

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt