Video! Elvis Brauer selgitab, miks tema ei lahkunud EKRE-st ja mis on ees ootamas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. juuni 2024 kell 13:23Mariann Joonas, Hando Tõnumaa ja Elvis Brauer. Foto: ekraanikuva + Canva.com

19. juuni hommikul vestlesime ettevõtja, aktivisti ja endise Tallinna Linnavolikogu linnavarakomisjoni liikme Elvis Braueriga, kes möödunud pühapäeval toimunud EKRE kongressil kandideeris erakonna juhatusse. “Võin täitsa puhta südamega öelda, et ma helistasin Martin Helmele juba kaks aastat tagasi ja ütlesin, et täpselt see, mis nüüd juhtus, et see ootab teid ees,” märgib ta.

 

Kuna ka Elvis ise on viimastel aastatel üsna julgelt kritiseerinud erakonna käike, mis ei ühti tema enda südametunnistusega, uurisimegi, miks otsustas ta murenenud erakonda edasi jääda, mida ta arvab juhtkonna otsusest enne kongressi konkurendid välja visata ja mis üldse Eesti riiki ja rahvast ees ootab. “Tulemas on rasked ajad,” nendib Brauer ja lisab, et selle teadvustamine aitab lahti saada hirmust ja ebakindlusest ning võtta oma elu ohjad enda kätte. Sest muutust Eestis ei saa luua inimesed, kellel puudub kontroll iseenda ja oma elu üle.

Vaata lähemalt:

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt